PREREZANE MATERSKE ZNAMIENKO

Príspevok v téme: PREREZANE MATERSKE ZNAMIENKO
clapec

Dnes sa nechtiac stalo,ze som si prerezal materske znamienko ktore mam na ramene. Ma priemer 0,7 mm a teraz je rozpolene na polovicu. Chcel by som prosim Vas vediet co sa moze stat,pripadne co mam robit aby bolo vsetko dobre. Na meterske znamienko som pouzil naplast lebo trochu krvacalo ( asi taka vecsia kvapka). Prosim o radu skuseneho a seriozneho cloveka. Za odpovede dakujem.

elllle

Ethel ja som si dala odstranit niekolko uz davno a platila som skoro tisicku za jedno, dnes v Ba v sukr. klinike to vychadza tiez nad liter za jedno. U statneho okolo patsto, neviem, mozno ze sa mylim.

ethel

clapec,kolko máš rokov?Môže ti doktor povedať,že to nič nie je,ale mňa by to neuspokojilo,hlavne keby mi to povedal obvoďák.Nerozmýšlaj tolko a daj si ho vybrať!Je to tvoje telo.Ak neveríš,vygoogluj si slovo melanóm a nemusíme ťa presviedčať.

ethel

ellle...ja som skúšala aj súkromného aj štátneho plastka...urobili mi to rovnako za peniaze aj za poisťovňu....

clapec

Ako je to mozne? Zdrave a zrazu chore a tak vazne. Uz ani nekrvaca.. nechcem ho roztahovat a pozriet sa do vnutra..uz ani ten rez nevidim. Ked pojdem na kontrolu moze sa stat ,ze mi lekar povie to sa zahoji?

elllle

Ethel.. taky maskovaci manever by bol super, ale pochybujem, vies ako ma budu mat na haku? Ale s tymto na hlave pojdem asi k sukromnikovi, tie ostatne si dam spravit cez statne, mozno aj cez poistovnu, uvidim ake budu moznosti, inak by som sa nedoplatila.

ethel

ellle...možno ti to prekryjú vrstvou kože s vlasmi a zarastie to...ja by som to skúsila.Tam to máš fakt na blbom mieste.

ethel

clapec,ty to nechápeš?Ano,bolo zdravé,možno ešte aj je,ale ak si ho poškodil,tak sa ti môže zvrhnúť.Zo zdravého znamienka-choré znamienko....chápeš?? hmmmm???

elllle

Ja som sa uz naucila s nim zit a chvalabohu nie je moc citlive a je take pevnejsie, ze aj ked sa donho sklbnem, neboli, ale davam si nan pozor. Ked si ho dam v buducnosti vybrat ostane mi tam lisinka, pretoze v okoli znamienka mi vobec nerastu vlasy :-(

clapec

Ejjj .. do kelu. Este som stale na marodke. Tri tyzdne som mal jeden uraz za druhym... A ked je to znamienko zdrave,ze nie je zhubne? Cely zivot ho tam mam.. Do kelu.. nie je mozne. Ale aj tak Vam dakujem,urcite vam napisem