PREREZANE MATERSKE ZNAMIENKO

Príspevok v téme: PREREZANE MATERSKE ZNAMIENKO
clapec

Dnes sa nechtiac stalo,ze som si prerezal materske znamienko ktore mam na ramene. Ma priemer 0,7 mm a teraz je rozpolene na polovicu. Chcel by som prosim Vas vediet co sa moze stat,pripadne co mam robit aby bolo vsetko dobre. Na meterske znamienko som pouzil naplast lebo trochu krvacalo ( asi taka vecsia kvapka). Prosim o radu skuseneho a seriozneho cloveka. Za odpovede dakujem.

kakaove mliecko

Moze. Ale ked si ho len povrchne poskodis podla mna...trebars nahodne si do neho skrabnes pricom ti moze trocha krvacat, alebo ti ho nejako oblecenie do krvi podrazdi atd...proste nieco viac "povrchove"...lenze ty pises ze ho mas uplne rozrezane...to znie dost brutalne :-/...az sa mi zovrel zaludok...tiez by som radsej vyhladala lekara...zdravie nie je hazard, tak nebude zajko, a zajtra tam odskackaj!!!

ethel

chceš to risknúť?Preštuduj si niečo o znamienkach...je to tvoja vec,tvoj život,ale myslím si,že ti tu nikto neradí zle,práve naopak-chcú ti pomôcť!Aspoň si to daj vyšetriť na kožnom!!! Niekedy si človek neuvedomí,ako dokáže zmeniť svoj život jedným banálnym rozhodnutím....Ja mám vybratých vela znamienok,nie je to nič hrozné,umŕtvia to a mám istotu...

clapec

Nemusite ma tak strasit. Uz sa naozaj bojim. Ja som chcel vediet ci sa to zahoji samo. Nechcel by som aby to tam vsetko vyrezavali..velmi nerad chodim k doktorom (a mozno sa aj trochu bojim) Chcel by som este povedat,ze mne sa rana zaceluje do dvoch-troch dni. Stalo sa ,ze som si na nohe v domneni,ze je to kliest skoro komplet rozobral mensie materske znamienko.. Teraz je uz zahojene zopar rokov. Aj ked som si s moto.pilou zarezal do nohy tak sa to zacelilo po kratkom case. Nehnevajte sa, moze sa to zahojit aj bez zasahu lekara?

jano55

Súhlas,bez debaty,poznal som človeka ktorý po poškodení znamienka pri bitke nešiel k lekárovi,znamienko mu čas od času mokvalo po dvoch rokoch mal také metastázi,že mu už nebolo pomoci mal 32 rokov

zwedavus

jednoznacne k lekarovi!!! co najrychlejsie, hned zajtra.. s tymto nie su srandy, ty sam nic nezmozes, ale zatial si ho vydezinfikuj, neryp si do neho a nechaj ho tak.. a zajtra urychlene k doktorovi..