Guru

Príspevok v téme: Guru
caliber

Presiel som si toto forum asi po 26tu stranu a chytal som sa za hlavu,vzhladom na to, ze niektore temy fakt nespadaju pod definiciu zdraveho rozumu.Myslim ze viete o com pisem...ked to tu citam,mam pocit ze som sex. guru (uvedomujem si, ze sa tu ludia nebudu chvalit,len stazovat - ved predsa na to to tu je) takze ma prosim vyvedte z omylu :)
1.Mnohokrat som sa docital ze vydrz partnerov je do 10 min,bez partnerkynho orgazmu a chalanovej fantazie.Takisto rozne dlzky penisov a pod. pubertalne zalezitosti...
- Otazka?Som sex. guru,ak mam predohru dlhsiu ako poniektori samotny styk?Som guru, ked dokazem spravit priatelku pocas nasho (30 a viac minutoveho) sexu aj 5x?A na 7mi krat sa spravime naraz, pritom ja mam orgazmus len v dany moment?Ziadne ine odbavovanie sa predtym koli vydrzi a pod.?Som guru ak mam 16cm dlhy a 5-5,5cm hruby penis?Som guru ak je somnou priatelka nadmieru spokojna a sex somnou je vraj nieco uzasne a neopisatelne?Som guru, ked (ako som uz vyssie spominal) dokazem partnerku vecer uspokojit 5x a rano znova napr. 3x? Som guru ak dokazem partnerku par krat spravit oralne (v ramci predohry) a potom znova par krat uz pri samotnom styku?(upozornujem, ze berie HAK,takze s "gumami" problem nemame)Som guru,ked pocas tich 1-7 orgazmov,ktore jej dozicim som penisom v "nej" a nespravim sa?Som guru ze dokazem korigovat svoj orgazmus a nemusim spomalovat/zrychlovat tempo?Ze ho nemusim vyberat a davat si pauzu?Som guru, ze dokazem vycitit kedy prichadza partnerkyn orgazmus a dokazem sa jej v par sekundovej odchylke prisposobit tak, aby sme ho prezili spolocne a potom unaveny a stastny spolu zaspali vedla seba?To co pisem je pravda.Nic nie je vymyslene...a pisem to sem preto,lebo chcem pocut aspon nejake pochybnosti.Pretoze urcite nie som sam ,kto nieco take dokaze a ked si to tu tak citam..ozaj mam pocit ze vyssie spomenute pomenovanie (pre zabudlivcov - GURU) je jedine,ktore mi podla mojich "vykonov" prislucha.Vdaka

madem

no mam ta v zozname len si ma daj prijat do kontaktov a pisni co potrebujes, ja idem nad knihy, lebo den D sa blizi:-)

caliber

Najhorsie je ked ich spapa muz a potom sa so zenou bozkava.Nastane ta ista situacia ako som opisoval :) Takze zeny,nebozkavajte sa s gaymi!Mozte otehotniet :) A Madem.Ten kontakt ? :-P

sedmikraska

vidis, co vsetko sa na fore dozvies :) ja uz si od dne s tiez dam na zachode vacsi pozor :) a tie z bulimiou by si mali po zhltnuti davat co najvacsi pozor, lebo to vyvratia do zachoda a my si potom na to sadame a sme tehotne a ani nevieme s kym :D anorekticky to maju vyriesene, tie to nezjedia vobec. Tie co takto nestastne otehotneju chcu spachat samovrazdu, no a to je ten nas forumovsky zacarovany kruh :D

madem

sedmikraska, aj takym sposobom to ide? Jezis to uz su 2 sposoby ako som mohla otehotniet z toho, ze som spapala spermie:-)

madem

Caliber, boze a co teraz, prave som bola na malej a videla som ako mi spermia lezie dnu do mojej muslicky, teraz uricte budem tehotna, uz mi je aj zle, aj brucho sa mi zväcsilo:-))) Skoda, ze som si tvoj prispevok neprecitala pred tym nez som isla na WC:-) No neva, ale inak ako tu chodim po tomto fore, uz strasne dlhu dobu, nieco vyse roka kazducky den, som prekvapena aka dokaze nasa mladez byt nezodpovedna, pritom ja nie som nejaka stara raspla:-) Ale som zhrozena aj kolko dievcat trpi anorexiou, bulimiou, kolko ludi pise o samovrazne. Az je to do placu.

sedmikraska

No nerobte si radsej srandu z tych prehltnutych spermii, lebo traviaca kyselina ich rozdeli na miliony mikrociastociek, ktore potom prechadzaju zaludocnou stenou a posevny vytok ich znova sceli a je to! Dufam, ze som to spravne popisala, davjte si teda pozor