Kolaps - SWJ nepomáha

Príspevok v téme: Kolaps - SWJ nepomáha
ooo

ahojte, včera som skolabovala, mala som tlak 60/40, celý deň mi bolo hrozne, liečila som sa AD na úzkostné stavy, dva mesiace ich už neberiem, ale myslím, že po včerajšom stave moja psychika totálne spanikárili. Nemôžem odvtedy riadne dýchať, mám pocit, že sa zadusím, trasiem sa, nevládzem, točí sa mi hlava, stále mám pocit, že odpadnem znova. Dala som si St.Worth Johns, ale nepomáha ani ten. ČO robiť prosím? Pijem veľa, predýchavam, vykladám si nohy... Som v práci, lebo doma by som bola sama a bojím sa, čo keĎ... stále sa neviem zbaviť myšlienky, že zase omdliem a na druhej strane viem, že presne toto som mávala keď mi začínali tie úzkostné stavy - predtým ako som začala brať AD. Poradí mi niekto prosííííím?

ooo

mariaa s mojou únavou si nevedia ani lekári poradiť, mám za sebou x vyšetrení, tak sme ostali na tom, že je to z psychiky - ako všetko :)

[zruseny12]

ooo,unavu moze v tele sposobovat aj nejaky vazny problem a kym sa ten neodstrani,stale budes unavena...mozes brat neviem co...na unavu...

ooo

Mate čaj pijem vždy v čajovni aj doma ho mám, ale na mńa tuším nič neúčinkuje... a moja únava je odolná voči všetkému, dnes mi je príšerne, unavená som na smrť, hlava sa mi točí nenormálne a mám všetkého po krk, ma to už nebaví každý deň riešiť čo mi je a čo s tým môžem spraviť...

ooo

Navy ďakujem za tipy, tú GABU som si objednala teda, dám vedieť... Tú Damianu teda kúpim u RNG? číže tá stránka bola len na to, aby som si prečítala, čo to ta Damiana je, hej? Dobre som to pochopila? :)

RNG

Akmnaozaj zistite nieco na uzkost a depresiu z andskychnbulin, nezabudnite to tu napisat.
Uprimne povedane, ja neverim reklamam vyrobcov, podla nich je vsetko na vsetko dobre, a pravda je ze to je dobre naozaj len na nieco. Ale vyryzovat z tych polopravd nieco je problem.

Navy

OOO. GABA je na úzkosť a napätie. Kým to dorazí do Lučenca, kúp si -odkaz odstránený-
Môžeš skúsiť aj Damiánu www.fytokomplexy.cz
RNG ho má za 90SK 100 kapslí.
Tu máš ešte typy na úzkosť. www.fytokomplexy.cz
a na únavu www.fytokomplexy.cz