Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nadmerné potenie

levica6111

ja som mala s potením aké problemy, že už mi chcela mamina mama zaplatiť tu kuru, co ti na polroka pichnu pod pazuchy injekcie...bolo to hrozne, naozaj ako zlý sen..

a nakoniec prisiel driclor.vodicka, ktoru kupit v lekárni..ak si ju davas presne podla návodu, do týždna ti spod pazuch zmizne aj atlantický oceán..je to záchrana "ludstva"..takže bež do lekárni a pýtaj si DRICLOR, stojí to cca 6eur.
:-)

Mystic

Mne pomohlo otuzovanie. Kazdy den studena sprcha. Zo zaciatku neprijemne, ale potom si to ocenis ak zistis kolko to ma vyhod.

mjanik

vyhľadaj dobrého akupunkturistu,nech ti dá do poriadku energiu,keď je slabí Jang (tepeľná energia) póry sú otvorené a preto sa stále potíme,potíme sa aj vtedy, keď je slabí jin (nestačí neutralizovať silu Jangu),pot je vytláčaný tlakom Jagu von

mikymo

ja by som sa zase chcel potit viacej xd ideme hrat futbal a po futbale sa z nich leje a zo mna nic mam 180/64kg no nechapem

sync

Dakujem vam za odpovede,štítnu mám v poriadku aj obličky.Ale to potenie je zůfalé,prajem Krásne teplé leto!!!!!!!!!!!

Dr jajboli

No, ja sa potím, akoby ma za to platili. Hlava v kuse mokrá, chrbát, vlasy, ksicht červený, že mm pocit, že ma ide poraziť. Vôbec nepijem veľa, obličky ma síce občas bolia,ale to mi nikto nepovedal, že od toho sa človek potí. Aj so štítnou žľ. mám niečo, ale neberiem lieky, lebo "čakáme" s doktorkou, čo bude ďalej. No, je to hotová katastrofa to potenie, ešte aj zo špicu nosa mi kvapká aj z mihalníc, krk, óch-sodoma-gomora! Liek na to nepoznám, lebo nikto nikdy nič ešte neporadil, púšťam si studenú vodu na zápästie, to ma trochu odonačí. Mám síce aj vek na to "potenie", ale čo je veľa, to je veľa!

rada

potenie moze byt sposobene aj tym, ze mas dobry pitny rezim. To je zdrave. V lete sa tym netreba vobec neznepokovat. Cloveku co sa nepoti, hrozi dehydracia.

kuko258

skús si dať vyšetriť štítnu žľazu, aj problémi so štítnou žľazou môžu niekedy spôsobovať nadmerné potenie