PRAVO V BRATISLAVE...

Príspevok v téme: PRAVO V BRATISLAVE...
skolicka

zakladam druhykrat tuto temu,pretoze mi dajak zmizla !! .. takze len by som chcela poradit od tych ktorí tam chodia alebo poculi o tejto skole.. aka je .. ci nie je velmi tazka.. ci sa to da zvladnut ..ci sa tam oplati ist ... pretoze sa tam chystam dat prihlasky buduci rok .. teraz chodim na obchodnu ale nechcem pokracovat dalej na ekonomickej vyske .. to pravo ma dajak zaujalo .. tak poradte.. diky :))

kostlivec

ahoj skolicka, ked si tu mala po prvykrat tuto temu,uz som sem prispela, tak ale ked zmizla... :) ja tam chodim (pravo UK v BA), som tretiacka. prave sa ucim na statnice (uz skoro mesiac) a je to hruza, otras. ale v podstate, hlavne tie statnce davaju zabrat. a skusky su tiez makacka, ale cez rok sa to v podstate da. akoze medici sa cez rok urcite viac ucia jaq my pravnici. a system vyucby je dost zastaraly (slovo dost je aj slabym vyrazom) s tym nie som spokojna vobec. velmi malo praktickych veci... skoda. inak prijimacky uz nie su, od tohto roka zaviedli, ze sa berie na zaklade znamokˇ( priemer) - tiez riadna kravina. takze si dobre rozmysli co ta bavi, aby som potom nemusela menit skolu. pravo na UK sa da zvladnut, niekomu ide lahsie niekomu tazsie, niekto popritom aj robi v advokatskej kancelarii.. len tie statnice su peklo. drzim palce, aby si si dobre vybrala.. idem sa ucit, len tu na nete sa odreaguvavam, lebo mam krce v zaludku uz par dni. help!

moniqa87

presne, nie je lahka skola, mozes si len pomoct tym, ze si vyberies nieco co ta naozaj bavi a si ochotna pre to urobit maximum, ak mas co i len male pochybnosti ci ta to bude bavit, tak budes cele roky trpiet (teda ak to nevzdas)...
... mna pravo nikdy nebavilo, ani len tie zaklady na strednej, takze pre mna by to bolo utrpenim, ale zas ma bavi matika a to by bol zas pre inych moj obor utrpenim...
jedine podla coho sa musis riadit, je to co ta naozaj bavi

sunnysweetie

brat chodi na UK v BA,
zajtra ma poslednu skusku..
zvladol to dost v pohode a uz bude z neho druhacik..
ale jemu to pali.. a pravo ho vzdy bavilo-dejiny, vojny, svet.. to je jeho..

podla mna je kazda VS tazka, vsade,ked chces prechadzat sa musis ucit, len ide o to,ci chces studovat nieco s radostou-co ta bavi..
alebo nieco,co ta nebavi, a celych 5r. budes len trpiet..