ukoncenie bakalarskeho studia

DESmodka

ja som tiez teraz koncila, ale uz 2. stupen, skolu koncim dnom kedy mas statnice, do 7 dni sa musi prihlasit na urad, zdravotna, podla mna to plati aj ked si skoncil Bc. sak sa chod spytat na urad a uvidis co ti povedia... inak ked si prijaty uz aj na 2 stupen, tak si stale studentom, cize skola za teba plati..

barbinka

tak ja som mala štátnice 21.5.2007 a to bol posledný deň, čo som bola študent. čiže od ďalšieho dňa som musela platiť.

tusim

Kufrik...teraz nedavno o tom bola rec v tv novinach na markize, ak sa nemylim...vyhladaj si to niekde u nich v archive. Ja si myslim, ze tam hovorili ze koncis byt ich studentom V DEN ked urobis statnice (cize v juni pravdepodobne), myslim ze to platilo aj pre bc...nie len pre vyssie tituly...ale ty ak ides aj dalej, tak podla mna tie odvody nemusis platit...ja neviem...skus si to vyhladat.

kufrik

no neviem po maturite to ano ale ked skoncis bakalara a nepokracujes tak sa hned zahlasuje na urad a pod. ale ak som opat prijata na dalsi stupen tak neviem. v cechach v tychto "hluchych mesiacoch" plati poistenie skola takze sa student nemusi nikde zahlasovat ale neviem ci je to tak aj na slovensku.
dakujem zatial za odpovede. nevie este niekto ?

miselka

podla mna si este student do nasledujuceho sk. roka ciye teray ak si skoncila bakalarksou skuskou no tak ay do septembra si student..potom uy nie

moniqa87

ale ja si myslim, ze az do septembra by si mal byt evidovany ako student tej vysokej skoly, lebo aj ja ked som isla na vysku a maturitu som uz spravila, tak stale do konca augusta som bola evidovana ako ich student, podla mna to bude podobne...