opalovaci krem s 24hodinovym ucinkom?

Príspevok v téme: opalovaci krem s 24hodinovym ucinkom?
(ne)opalena

Ahojte, v jednej relacii hovorila dermatologicka ze u su na trhu aj kremy na opalovanie, pri ktorych staci 1 natretie na 24hodin a clovek sa nemusi opatovne natierat..Viete o tom nieco?Vedeli by ste poradit kde by som taky krem kupila?, lebo v lekarni sa na mna divali ako na martana.. A este jedna otazocka-co si myslite o kremoch s naozaj vysokymi ochrannymi faktormi 40, 50?Pocula som aj nazor ze sice chrania pred slnkom ale su strasne chemicke ze viac mozu uskodit ako pomoct..

agina

Ten krem, o ktorom hovoris, sa vola DAYLONG. Tiez ma rozne faktory, podla fototypu pokozky, ale uplne postaci Daylong 16.Ja som ho mala v Egypte a prisla som biela ako stena.Staci sa naozaj natriet 1x za den a hotovo.

(ne)opalena

a nevies ako sa presne vola?Lebo som bola asi v styroch lekarnach a vsade sa na mna divali akoby som na hlavu spadla a vsade mi povedali ze o takom niecom nepoculi :(..

(ne)opalena

a kde sa daju kupit?su dostupne v lekarni?Ja to chcem pre priatela, lebo on sa cele dni prazi na slnku ako hrianka..

opal. krem

to su opalovacie kremy od biodermy, kozna mi hovorila, ze sa s tym staci natriet rano a vydrzi to cely den. tie vysoke faktory ti netreba pouzivat, pokial nemas vela znamienok alebo citlivu pokozku.