Priatelka nepotrebuje tak sex k zivotu.Pomozte mi- poradte

Príspevok v téme: Priatelka nepotrebuje tak sex k zivotu.Pomozte mi- poradte
matelo21

Caute...takze som s priatelkou viac ako 2.5 roka..Som jej prvy..Zo zaciatku bola strasne vasniva,stale to chcela...ale casom sa to stale zhorsovalo..az na to prestala mat uplne chut..a drti ma to...Ked jej to teraz pripomeniem....Povie,ze to bolo vtedy pre nu nieco nove.......Byvame spolu tak 3x v tyzdni par hodiniek...Milujeme sa zhruba 2x do mesiaca:(..a ja chcem viac...ona to tak nepotrebuje...Ako mam ozivit v nej opet tuzbu po mne ....aby ma chcela ovela castejsie a davala mi najavo ze som pre nu pritazlivy......A nechapem ked mi po sexe povie..ze to bolo uzasne,perfektne a neviem co este..a je to tak,lebo potom este cela rozjarena lezi na posteli po tom zazitku....A ved ked sa jej to tak paci,nechcela by pri najblizsej situacii opet?nie kdes o mesiac?dakujem

luciferka

jaaaj baby esteze sa mate na co vyhovorit, ak vam antikoncepcia nesadne tak nechapem preco ju nevymenite ya inu, ja ju beriem uz 3 roky a na moj sexualny apetit dopad nema vobec....., nechapem to...., a ked ma clovek priatela tak si myslim ze je to aj o prisposobovani sa, a nie je to tak ze chlapi mozu aj 3krat za den, a tiez si neviem predstavit ze by sa mi moj priatel casom zhnusil, som s nim rok, a su dni ked sa milujeme aj 4 krat za den, a ja po nom stale tuzim.....

safaf

ja som taká istá a sorry..je mi to jedno. nie som povinná ulahodit chalanovi vtedy, kedy má chuť len on. nie som žiadna obetava panna maria. a vy môžete proste furt, aj tri krat za deň...to sa babe preto aj časom z hnusí. mna ale hlavne ovplivnila antikoncepcia, ktoru teda odmietam prestať užívať.

matelo21

Chcel by som skor poradit len v tom,,ze co by tak mohlo pomoct..ako ju navnadit,aby mala opet vecsiu chut,nejake afrodiziakum mam na mysli

mufflr

no ja mam skoro rovnaky problem...a vravim ti ze s tym nenarobis nic ...vsetko co pises sedi aj na mna ..ja neviem skus vydrzat a ked bude chcet ona povec nie ...mozno to vtedy pochopi ...