Odkedy ucinkuje antikoncepcia?

katarine-25

Dobrý de, chcem sa opýtať beriem tabletky Maitalon, prvú tabetku som brala v 5 deň menštruácie,chcem sa opýtať kedy môžem mať nechránený pohlavný styk , kedy zaberie tabletka ? ďakujem

lilyiankaa

nie ... nemala by si ... ak sa ti nejakým spôsobom neznížila účinok hak ..napr. že si neužívala teraz atb., nezvracala si, nehnačkovala, atď ....

triregol

Ahojte, začala som užívať triregol, prvé balenie. Včera som užila 19. tabletku a večer sme mali s priateľom sex a urobil sa do mňa. Tabletky užívam pravidelne. Môžem byť tehotná?

RNG

Nehormonalna antikoncepcia ucinkuje okamzite. Naviac ju treba pouzit len ked planujes mat sex, tj nie tak casto a neprechadza ti do tela, tj nenici zdravie.

alenka_maxova

Kikinka, podla mna je to normalne. Ja zas nemam spinenie v noci, len cez den. Pri antikoncepci sa menzes stava slabsim, cize je podla mna uplne normalne, ze to z teba ide len v noci...

Kikinka96

chcela som sa opýtať beriem takbetky už prvý mesiac a teraz mám pavzu a dostala som menzes ale mám ho iba v noci cez den skoro ani kvapka je to v poriadku?

lucinda.M

ahojte, chcela som sa opytat, zacala som brat antokoncepciu 1.krat na prvy den menstruacie. Je normalne aby som na druhy den uz menstruaciu nemala??? Lebo v letaku o tom nic nebolo tak vobec neviem