Nezodpovednost.

Príspevok v téme: Nezodpovednost.
tomi

Ahojte. Nechcem pokladat decke otazky. Mam 20rokov. Sexualne zijem uz tri roky.Niekedy sme fungovali aj pol roka bez kondomu(bez orchrany), ja viem nezodpovedny pristup. Ale ona mi verila a ja zas jej. Ale rozisli sme sa a nasiel som si inu. Pred tyzdnom sa mi stala jedna strasna vec. Moc milujem jedno dievca. A ja som bol posilneny vinom. Zabudol som na kondom. V zivote sa mi to nestalo. Citim sa strasne.
Nespravil som sa urcite. Ked som citil tak som ho rychlo vytiahol. Ona bola cca 1-2 dni po menzese. Cital som tu na fore a kvapkach lasky. Neviem ako to je s tym. Ludia viete o niecom? Alebo co by som mal teraz robit? Kombinacia kvapiek lasky+1-2dni po kramoch. Neviem co s toho nieco bude. Nerozumiem sa moc zenskym veciam.
Fakt sa citim mizerne, moja nezodpovednost.

suns

chlapi neblaznite:) je to v pohode, nic z toho nebude, 2 dni po je zena extremne neplodna.. tak sa uz len modli, aby bolo vsetko ok.. A inak lkdsfjgrl - mam kamosku, ktora so sexom zacinala, bol to jej 2, 3 krat, a otehotnela...

tomi

lkdsfjgrl-Tak ono tu hraju tie "kvapky lasky", tam mas neaky obsah spermii.
A anonymus- ocko nemozem. Chcem moc vysoku. A ked budem ocko asi pojdem makat.
No asi sa vzdam sexu na chvilku.

anonymus

boze,no tak pri najhorsom budes otcom,no a co,nebudes prvy ani posledny,posli kocku ku gynke alebo nech si urobi test

lkdsfjgrl

jaj ale sak z coho ma byt tehotna ked si sa do nej neurobil chlapce ?cco vy myslite ze sa tak lahko robia deti vzdy na prvy sup ked do neja das semeno ?nebudte naivny prosim vas!

tomi

Ono mal som iba jeden-dva pohariky vinka. Takze som to ustrazil. Ano som dost stary (vtedy este oplaseny). Teraz sa na to pozeram inak.
To rastomt- He pravda stresujem. Nechcem byt oco. A asi jej otec by ma zabil...heh.

Dufam ze nic nebude. Dik za odpovede ludia.

madd

Vies ako sa hovori, darmo plakat nad rozliatym mliekom. Ked mala tak kratko po menzese, nemalo by s anic stat. Si dost stary, aby si vedel, ze ked uz, tak existuje tabletka escapelle, ktoru musi dievca uzit do 72 hodin. Ak nechces byt ocino, tak sa radsej chrana kondom maj vzdy po ruke, tak budes mat istotu, ze na neho nezabudnes, aj ked budes posilneny vinom. Okrem toho, ked si bol trochu v alkoholickom opojeni, tak si sa asi velmi nedokazal konrolovat, ci nieco islo,alebo nie. Ale myslim, ze 1-2 dni po menzese by to malo byt ok. Teda v teoretickej rovine, prakticky to zalezi od veela veci. Ale snad to bude v pohode. Takze nezostava ti uz nic ine len cakat, ci jej menzes pride,alebo nie.

rastomt

Serus chlape. Nic sa neboj, ja som siel bez ochrany cely mesiac, isto boli aj "kvapky lasky" a nic sa nestalo. To je en moj pripad, ale moze to byt individualne. Podla man sa ani u Vas nic nestane, vsetko bude ok. Len sa budes teraz dost stresovat,hehe