lubi ma vobec?

Príspevok v téme: lubi ma vobec?
kvietocek

mam priatela s kt. sme pol roka.. vsetko nam funguje aj v posteli,no mam niekedy pocit ze je som mnou len kvoli sexu.. nevravi mi ze ma lubi,len napise niekedy,nikdy mi nevravi ako rad je so mnou,ze som pre nho uzastna,(chapete baby,my to potrebujeme pocut,aspon obcas)na verejnosti mi len niekedy da ruku a nebozkava ma pred ludmi.. a pritom si so mnou planuje buducnost,chce so mnou byvat.. neviem co mam robit.. niekedy aj depky su z toho..prosim napiste mi na to svoj nazor.. mam byt odmerana?? pomohlo by to?

luciferka

no chlapi su obcas nemozni, ten moj mi napriklad skoro vobec nerozumie, respektive snazi sa, ale ja som asi komplikovana, a s tym prejavovanim citov si myslim ze je to u vacsiny chlapov uplne normalne, ale nastastie ja mam tu mensinu, a neviem si predstavit ze budem mat raz ineho chlapa a prave takeho ako vacsina, ten moj nema problem mi povedat ze ma lubi aj ked su pri nas znami, niekedy je to az mne blbe, ale je to krasne...., a netreba do nicoho nutit, pokial to ze lubi prejavuje skutkami a uz len tym ze nepodvadza tak je to podla mna v poriadku...

chiconyvv

no ja mam taky isty problem...
len este okrem toho sa na verejnosti sprava ako najvacsi macher...on vie vsetko najlepsie atd atd...
v obchode si naschval vytiahne vsetky peniaze ked ide platit..chvali sa ostatnym ked ma dobru robotu alebo nieco nove...hrozne mi to vadi..
ked sme sami dvaja tak je to super..ale nerada s nim chodim medzi ludi..
a tiez je obcas taky chladny..viem ze ma lubi ale ako ho "donutit" aby mi to prejavil?? chcem aby ho to sameho napadlo nie aby mal pocit ze ho nutim..
prosim poradte ak viete..
co s takym chlapom? su fakt tak nemozni??

chiconyvv

no ja mam taky isty problem...
len este okrem toho sa na verejnosti sprava ako najvacsi macher...on vie vsetko najlepsie atd atd...
v obchode si naschval vytiahne vsetky peniaze ked ide platit..chvali sa ostatnym ked ma dobru robotu alebo nieco nove...hrozne mi to vadi..
ked sme sami dvaja tak je to super..ale nerada s nim chodim medzi ludi..
a tiez je obcas taky chladny..viem ze ma lubi ale ako ho "donutit" aby mi to prejavil?? chcem aby ho to sameho napadlo nie aby mal pocit ze ho nutim..
prosim poradte ak viete..
co s takym chlapom? su fakt tak nemozni??

kvietocek

dik vsetkym za radu.. ale ako sa s nim mam o tom porozpravat?? nieje to blbe podla Vas ze mu budem hovorit ja aby mi prejavoval viac lasky?? oooh je to tazke s vami chlapi niekedy.. a pritom ten moj priatel ma skoro 30..nemal by sa hambit rozpravat o svojich citoch..

emota

bubina co ju navadzas na take blbnosti ze ho ma nechat ???? preco by ho malo ak ju ozaj lubi len sa proste bojij je to povedat aj ja som mal prvy krat taky strach ze ci nebude moja namna pozerat tak cudne a potom to uz slo a nemam s tym problem

juva

Vadí vadí..ale čo už keď mi je s ním ináč dobre..Nepotrebujem slová ale skutky a tými ma neustále zahŕňa..Lepšie ako takí,čo denne hovoria,ako dotyčnú ľúbia a pritom ju za chrbtom podvádzajú,občas ju bijú a pod.

juva

Nič si z toho nerobte,to sú celí chlapi..Aj môj je taký.Dokonca povedal,že na niektorých miestach na verejnosti mu to doslovne prekáža a že ma upozorní ak sa to nebude hodiť..Zatiaľ sa tak našťastie nestalo..:) Ale samozrejme,že napr.v kostole sa naňho nelepím,veď sú určité hranice..:) A ak Vás to poteší-mne ešte ani do sms-ky nenapísal,že ma ľúbi,takže..a to sme spolu vyše pol roka..