studujes psychologiu? alebo uz psychologicka?

deeee

o teme na diplomovku este uvazujem. Urcite ale chcem pisat o depresii a uzkostiach, mozno o kvalite zivota ludi s tymito poruchami....uvidim, musim to este prekonzultovat s niektorym vyucujucim

deeee

Studujem v Bratislave. Odporucam ti ist ku psychologovi a ten ti urobi testy. Tie co najdes na nete su skor take casopisove a v podstate o nicom nevypovedaju. Nikde nie je napisane, ze k tomu psychologovi musis aj chodit....moze to byt jednorazova navsteva aby si zistila nieco o sebe.

renky

chcela som sa vas nieco opytat:)
da sa nejako dostat k testom alebo skalam? potrebovala by som nejaky psychologicky test alebo skalu o nizkom sebavedomi viete mi poradit nieco? nejaku internetovu stranku alebo knihu :)
deee a kde studujes? uz vies temu na diplomovku?

deeee

ja studujem psychologiu, uz mi chyba len jeden rok.
Marga, vysvetlenie ku kresbam a knizky na pracu s nimi si moze kupit len vystudovany psycholog. Ale urcite najdes nieco aj na nete, nejake seminarky, ale za to ti nikto neruci.

marga

ked uz sme pri tom,rada by som sa aj ja nieco opytala :) existuje nejaka literatura,pripadne clanky na nete o tom,ked ma clovek na nejakych psychotestoch kreslit strom,rodinu,atd,ze co jednotlive moznosti znamenaju ? cisto zo zaujimavosti :) dakujem

psycholog

a co take potrebujes? ak sa to tyka studia alebo literatury, upozornujem ta, ze od ukoncenia mojho studia uz uplynulo 20 rokov, takze netusim, co sa teraz na skole ucite.