Ibalgin

aduliena

Ja som si dávala tiež Ibalgin kvôli bolestiam a zistila som, že mám od neho silnejší menzes! Takže si nedávam nič, radšej len teplý termofor,alebo horúci kúpeľ, či sprchu na brucho. A veľmi sa mi osvedčilo piť každý deň počas menzesu vodu s citrónovou šťavou, každý deň jeden citrón. A hlavne teraz v lete je to super, menzes nemám takmer vôbec, len slabý a bolesti žiadne.

Dr jajboli

ja tiež doporučujem panadol extra alebo ultra, ibalgin stojí okolo 46 sk, veľké balenie je lacnejšie a je tam 100 ks a stojí okolo 90 sk.Je ťažký na žalúdok.

no ja

Ja si napriklad na menstruacne bolesti davam acylpyrin...neviem nakolko skodi ten, ale zda sa mi ze urcite menej ako ibalgin...No v prvom rade sa snazim prekonat a nedat si nic (pokial to ide), lebo pravdilne sa krmit liekmi nechcem, a to mam teda dost silne bolesti...:(

hmmmmmmmmmm

ibuprofen je silnejsie analgetikum ako paracetamol, pretoze znizuje tvorbu tzv.prostaglandinov.tie su vsak tzv.dobre/prekrvenie sliznic,regeneracia sliznic-z toho su odvodene neziaduce ucinky/a zle, su mediatormi bolesti a zapalu.takisto vyborne znizuje horucku.zmiernuje menstruacne krce..neodporuca sa u astmatikov , ludi precit.na aspirin a ludi svred.ochorenim zaludka a dvanastornika.nema sa uzivat na lacno-moze podradzit zaludok.mirka co myslis tym zapalenim?skusala si zapalit aj paratetamol?:-)

mirka 23

Je aj panadol femina. Panadol menej zaťažuje pečeň. Ibalgin je fakt humus. Skús ho podpáliť, uvidíš, čo sa s ním spraví.

joni_

suhlasim, Ibalgin len obcas a v malej davke, inak skodi na traviace veci, tiez beriem radsej Panadol, na cenu si prave teraz nespomeniem