Psychika?

Príspevok v téme: Psychika?
piccolo

Vsetkych vas zdravym. Mam takyto problem. Prednedavnom mi zistili, ze mam zlcnik plny bahna ba mozno aj kamene uz mam ale o to mi nejde. Pocas liecby na ten zlcnik som zacal pocitovat taky ako keby vnutorny neklud alebo tlak na pri srdci, teda aspon myslim, ze tam je srdce kde ma to tlaci a odvtedy aj ked som v klude citim ako mi bije srdce a je mi to neprijemne. Vysoky tlak nemam, bol som u kardiologa, srdce chore nemam. Robili mi aj dva krat ekg a nic nenasli cize tam chyba asi nebude. Kardiologicka mi povedala, ze to bude psychickeho razu , ze srdce mam v pohode. Mam z toho strach a uz som z toho psychicky unaveny. Rozmyslam nad tym, ze zajdem psychologovi sak za to nic nedam. Mate aj vy niekto podobne problemy?

chudatkomale

podla mna kludne zajdi ku psychologovi, je to uplne NORMALNE ist k nemu,kazdy mame nejake tie problemy a niektori ludia su jednoducho citlivejsi ako druhi a reaguju na podnety intenzivnejsie. nic za to nedas a aspon budes vediet co je vo veci. viem o com hovorim :)

piccolo

Zacalo ma tlacit pod pravym rebrom a kedze mama aj otec nemaju zlcnik tak hned povedal, ze to je zlcnik a siel som ku chirurgovi co mi urobil sono a nasiel tam bahno.

[zruseny12]

jasne,zelam ti to,ved si este mlady,nech ta vsetko zle obchadza a napravi sa co ta trapi....a na ten zlcnik ako si prisiel,ze ho mas plny bahna?