Psychika?

Príspevok v téme: Psychika?
piccolo

Vsetkych vas zdravym. Mam takyto problem. Prednedavnom mi zistili, ze mam zlcnik plny bahna ba mozno aj kamene uz mam ale o to mi nejde. Pocas liecby na ten zlcnik som zacal pocitovat taky ako keby vnutorny neklud alebo tlak na pri srdci, teda aspon myslim, ze tam je srdce kde ma to tlaci a odvtedy aj ked som v klude citim ako mi bije srdce a je mi to neprijemne. Vysoky tlak nemam, bol som u kardiologa, srdce chore nemam. Robili mi aj dva krat ekg a nic nenasli cize tam chyba asi nebude. Kardiologicka mi povedala, ze to bude psychickeho razu , ze srdce mam v pohode. Mam z toho strach a uz som z toho psychicky unaveny. Rozmyslam nad tym, ze zajdem psychologovi sak za to nic nedam. Mate aj vy niekto podobne problemy?

[zruseny12]

no to uz zalezi len na tebe,ako sa rozhodnes...ja som mala tiez taky problem...zacala som brat B-komplex a pomohlo mi,len ja som mala aj zisteny stress v krvi...tak vela stastia nech ti pomoze...

[zruseny12]

na stress si kup B-komplex-mozes aj silnejsi aky chces silnejsi je Forte...kupis to v lekarni,alebo aj RNG ma na stress doplnky...a ked si mal aj hnacky tak si stratil vit.nejake urcite...

piccolo

Mam taky pocit, ze to vtedy ked clovek preziva taky stres alebo nieco take ale tak mi divne, ze to mam uz dobry mesiac a pol. Ako dlho to mas ty janika?

janika

nooo vidim ze nie som sama, ja mam presne take iste problemy, zacalo sa to ked mi umrela babka, tiez som bola na holterovi, bicykli atd atd a vsetko bolo ok....je to psychika...to ti je riadna svina dokaze z teba urobit uplnu trosku.....