Psychika?

Príspevok v téme: Psychika?
piccolo

Vsetkych vas zdravym. Mam takyto problem. Prednedavnom mi zistili, ze mam zlcnik plny bahna ba mozno aj kamene uz mam ale o to mi nejde. Pocas liecby na ten zlcnik som zacal pocitovat taky ako keby vnutorny neklud alebo tlak na pri srdci, teda aspon myslim, ze tam je srdce kde ma to tlaci a odvtedy aj ked som v klude citim ako mi bije srdce a je mi to neprijemne. Vysoky tlak nemam, bol som u kardiologa, srdce chore nemam. Robili mi aj dva krat ekg a nic nenasli cize tam chyba asi nebude. Kardiologicka mi povedala, ze to bude psychickeho razu , ze srdce mam v pohode. Mam z toho strach a uz som z toho psychicky unaveny. Rozmyslam nad tym, ze zajdem psychologovi sak za to nic nedam. Mate aj vy niekto podobne problemy?

[zruseny12]

len si precitaj neziaduce ucinky tych kvapiek,a jasne moze to byt aj zo stressu,ty to musis vediet,len precitaj pre istotu...

piccolo

No mne to neodislo po maturitach takze preto mi to je take divne. Ale divne je aj to, ze to z nicoho nic nedoslo.

ijjaa

nestresuj zbytocne :) stres skodi organizmu viac ako si myslis... u mna sa to po mature potom stratilo, vsetko bolo ok... treba sa dostat do psychickej pohody.. ale skus toho psychologa, nic za to nedas.. moze len pomoc :)

piccolo

Vies co ijjaa ja uz sam neviem. Ja mam velky strach z toho, ze mam nieco zo srdcom a ja hned zlaknem ked ma toto chyti pri tom srdci a hned som v prdeli. Ale je to mozne, ze to je aj ta zaludocna nervozita.

piccolo

Vies co Majka uzival som rowachol to su kvapky na rozpustanie toho bahna a kamenou. Ako ja si myslim, ze je to stresovo dako alebo tak, lebo vsetko ako som povedal to zacala cez maturity.

ijjaa

cau, piccolo, ja ked som mala okolo matur, zacala som mavat brutal zaludcnu nervozitu, dovtedy som nic podobne nemavala... a teraz sa mi sem tam obiavy ked drtim na skusky, ale nie vzdy.. bola som aj u psychologicky. poradila mi, ze ked na mna dojde nervozita, mam sa nieci rozptylit, nieco co ma bavi..aspon tak 10 minut zmenit cinnost...nemas dake osobne problemy?..netrapi ta nieco?... niekedy si to ani neuvedomujes, ale voje podvedomie riesi vselico

piccolo

Sak hej, lebo mama mi hovorila, ze to je neuroza, ze aj ona to mala ked bola mlada (ja mam 19 rokov) ale ja sa aj priklnam k tomu, ze to je daco z psychikou bo mne to zacalo ked som mal odborne maturity vlastne aj ten zlcnik mi vtedy zacal a potom to uz len islo cele.

joni_

Kludne zajdi psychologovi, to ti moze pomoct bud vyriesit psych. problem alebo ho vylucit a hladat niekde inde, ale kazdopadne by psycholog nemal ublizit, ak je dobry odbornik :)