Problém pri in-line korčulovaní

Príspevok v téme: Problém pri in-line korčulovaní
bibi

Ahojte! Mam taky maly problem pri korculovani, teda skor po nom... Korcule som dostala cca pred 2 tyzdnami (vtedy som na korculiach stala prvykrat). Pocas jazdy je vsetko v pohode, niekedy sice spadnem, ale stava sa to kazdemu, takze to ma vobec netrapi. Problem vsak nastane po tom, co si korcule vyzujem po dlhsej jazde (trebars 2-hodinovej) - citim taky neprijemny pocit, niekedy az bolest vo vnutornej strane clenkov, kt. po polhodinke chodenia prestane... Je to normalne alebo robim chybu niekde ja? Pri jazdeni, v sposobe zapinania korculi alebo este niekde inde? Vopred vdaka za rady, trapi ma to, lebo si nechcem sposobit tazkosti nejakou vlastnou chybou...

bibi

Korcule nemam nejakej znamej znacky, to je pravda (mam tusim Truly SILVER LINE - DUPLEX 8.1)... Ale na nohe mi sedia v pohode, netlacia. Neviem, ci by to nemohlo byt nahodou sposobene nespravnym zasnurovanim... ci si ich nezatahujem privelmi alebo naopak malo...

mirka 23

Bibi, dve hodiny na korčuliach je fakt dosť, takže to môže byť aj tým. Akú máš značku korčulí? môže to byť aj nekvalitnou topánkou.