Napiste iba seriozne...

blondy

janula222 urcite sa nemusis bat ze astanes tehotna pokial sa tvoj partner neurobi....a este aj ked pouzivate kondom....

hmm...

joj ale si trapna...furt pises, ze ta nemame sudit, ked ta nepozname a tak ... no bohuzial staci aj tri vety, aby si clovek vedel o druhom urobit obraz .. a este ti tu ludia pisu, ze aku kok..inu sa pytat, a ty furt chces normalne odpovede?? .. tak daj normalnu otazku a dostanes normalne odpovede !

caliber

Uz ti mohlo dojst z tychto odpovedi ze sa pytas (budem vulgarny) KOKOTINU.Sa uvedom.Ako sa mozes otehotniet ked sa nezrobi?Ked spermie ostanu v jeho VAJCISKACH?A este ked ma GUMU?Uz dlho mam pocit ze dnesna mladez je inteligencne niekde na urovni.....toto je chore doslova.

janula222

to sa tu nedockam ani jednej normalnej odpovede???.... myslim zeby ste mali napisat co si o tom myslite a nie sudit ludi ktorych ani nepoznate... tak prosim normalne rady!!!....

hmm...

moja zlata a povies mi aj z coho by si asi tak mohla byt tehotna?... z toho, ako na teba pri tom bude zalubene pozerat? .. myslim, ze sa to uci v siedmej triede na zakladnej skole "ako vznika novy zivot" .. to este ani ten rocnik nemas za sebou? ... a akoze seriozne odpovede ... sorry, ale to je mozne len na seriozne otazky..