MISS 2009

Príspevok v téme: MISS 2009
slovenkaslovenka

Ahojte,
Chcela by som sa prihlasit na dalsiu Miss, a preto Vas ziadam o nazor. Aka myslite, ze je najlepsia cesta? Mam vyplnit prihlasku v casopise? Cez internet? Ma tu niekto s tym skusenosti? Co ak prepasnem termin? Ako to prebieha? Viem, ake su podmienky- vyska, bezdetnost, slobodna, do 25 rokov...a ak akceptuju prihlasku, pozvu ma na casting.
Prosim o seriozne nazory, neodsudzujte ma.
Dakujem

vlocka3

Ja som sa kastingu zucastnila este pred styrmi rokmi, ked ma tam kamosi, rodina a znami uz doslova dokopali. A moj pocit z toho bol dost blby. Proste citila som sa ako kus masa, ktory sa tam pretrca pred porotou v plavkach, potom vas poslu na chvilu von, opat zavolaju dovnutra a povedia, ci niekto postupuje dalej. Samozrejme som nepostupila, ale myslim si, ze kazdy rok maju nejake ine kriteria a hladaju urcity typ bab. Samozrejme som to nebrala ako tragediu, len som bola strasne zvedava na to, koho do tej finalovej 12 nakoniec vybrali. A ked som videla, musela som sa smiat, pretoze nic v zlom, ale urcite som na to mala a este niekolko tyzdnov po odvysielani toho finale sa ma vsetci pytali, ako je preboha mozne, ze ma nevybrali. Takze baby, len pekna byt nestaci. A teraz nemam na mysli tie blaboly o tom, ze musite byt inteligentne a sebavedome, pretoze v tej prvej faze vyberu este nemate ani sancu toto ukazat. Nikto sa vas totiz nic nepyta. A ked vas nevyberu, hoci ste krasna prekrasna, moze to byt jednoducho preto, ze nezapadate do momentalneho trendu krasy. A mozno potom neveriacky ako ja tiez budete pozerat na ten vykvet, co do 12-stky vyberu.:)))

kostlivec

jasne ze povedia este v ten den. oni to selektuju tak priebezne. a ked sa dostanete do semifinale tak tam takisto. len tie, ktore sa napokon nedostanu do finale tak maju smolu, lebo tam stravia cely den zbytocne :(

majka_

no ved kto chce vediet ci sa na to hodi a sa chce prihlasi, tak nech tu potom nepise bez toho, zeby pridal fotku. ved jak inak vas clovek moze vidiet? vestci tu predsa nechodia...

zuzak

ale to su kecy...je normalne ked clovek o sebe trochu pochybuje, aspon ma stale co vylepsovat...horsie je ked tam dojdes sebavedoma jak nafuknuta buchta a uplne ta zdrbu a splasnes...takze vam baby drzim palce a hlavne Laramie34 ;-) Drz sa a potom daj vedet jak :D

missssssss

Tak pre vsetky babenky-potencionalne missky: Ak len uvazujete takto:ci na to mam, posli fotku az viem porovnat ci na to mam,neviem ci na to mam......Je jasne ze na to NEMAS! Miss musi byt sebavedoma holka ktora uputa a zaujme na prvy pohlad. Musi o SEBE vediet, ze je jedinecna a s nikym inym nezrovnatelna. Takze ak tuto vlastnost (Je ich samozrejme viac)nemate...bohuzial!!!

Sheila

povedal ti už aspoň jeden človek, že by si sa mala prihlásiť? Ak s modelingom nemáš skúsenosti, podľa mňa máš aj tak malú šancu, úplná začiatočníčka vyhrá málokedy.. Ale ak máš odvahu a vieš brať kritiku športovo, myslím, že skúsiť to môžeš, ale ja osobne by som sa nešla strápňovať ako kandidátka na miss, radšej by som skúsila agentúru a robila modelku v zahraničí... a až potom sa ukazovať na Slovensku ako veľká hviezda. Keď pozerám miss, tak mi je tých dievčat ľúto, ako pri vyhlasovaní výsledkov túžobne očakávajú svoje meno a musia sa tváriť statočne, a všetci na ne kukajú... nič v zlom, ale podľa mňa je MISS predovšetkým aby si prišli na svoje pánkovia a veľkými bruchami a plešinami - ak ti nevadí, že ťa budú očumovať aj v plavkách, tak kľudne choď.

antonia

Zdravím Vás, chcela by som sa prihlasiť na MISS, ale neviem či by som Vám vyhovovala. Neviete mi prosim pomôcť!!

tak to je

a potom nas baby nezabudnite informovat ake budete mat finalove cislo:)
aby sme vedeli komu fandit.
drzim palce!