Depilacia cukrovou pastou

simba1

Depilacia cukrovou pastou, orientalna brazilska depilacia s cukrovou pastou aj pre damy aj panov v kosiciach.Ak mate zaujem,tak dam info na maily.
ivetmk@gmail.com

vcielocka

tu je kontakt v Ba - cena 20 eur (ale neviem ci to robia voskom or cukrovou pastou)
www.eternitystudio.sk

a tu dnes overena super prijemna a profesionalna kozmeticka v KE s cenou 10-12 eur (a cukrovou pastou samozrejme)
www.queeniv.eugo.sk

enjoooy ;)

jankaaaaaaaa

ved praveze ona sa ti na kozu ani nenalepi. to je jej vyhoda. ona sa nalepi len na chlpy ktore strhne. lebo napr. vosk sa nalepi aj na kozu a preto tak velmi boli ked sa potom strhava

lenuska12345

no , pasta je chutna a to je asi tak vsetko
na kozu sa mi prilepit nijak raz nechcela , hlavne ze mi skoro skoro ruka odpadla z tolkeho miesania ....

jarusa

nie je to take drahe,za nohy platim okolo 20€ a brazilka tiez od 20€,podla toho ci chces vsetko prec,pod pazou len 8€ ato ide najrychlejsie a na druhy krat to uz ani skoro neboli,alebo povediac sa to neda porovnat s voskom,kde ti zostanu cervene flaky .vsak jej napis ze to chces vyskusat aona ti da termin a ak si z blavy alebo okolia pride ku tebe domou.ta baba sa to naucila priamo v orienta.

jarusa

tak ja vam teda poradim:
tu sa mozes ojednat ....orientalnadepilacia@yahoo.de,ta kocka je z BA a pride rovno k tebe domov, takze sa nemusis nikde trapat a urobi ti aj brazilku,ja si ju davam tiez
a som nadmieru spokojna.
Hlavne mam pokoj s holenim ,nie kazdy den ..ako predtym, ale teraz len raz za 4-5 tyzdnou .juhu

jarusa

tak ja vam teda poradim:
tu sa mozes ojednat ....orientalnadepilacia@yahoo.de,ta kocka je z BA a pride rovno k tebe domov, takze sa nemusis nikde trapat a urobi ti aj brazilku,ja si ju davam tiez
a som nadmieru spokojna.
Hlavne mam pokoj s holenim ,nie kazdy den ..ako predtym, ale teraz len raz za 4-5 tyzdnou .juhu