strasne vlasy...

Príspevok v téme: strasne vlasy...
ewusteeek

ludia mam probeeem..strasne vlasy.. keby neexistovala zehlicka tak asi nevyjdem von z domu(zehlim si ich tak kazdy treti den)...ked si vlasy umyjem a ked sa mi ususia mam ich ako metlu...strasne ma stve ze mi vlasy nerastu..lamu sa a stiepia...ked ich mam upravene vyzeraju pekne..nenamyslam si ale ludom sa pacia moje vlasy/skoda zeiba vtedy..problem je taky ze keby som vysla z umytou len tak vysusenou hlavou vonku asi by sa a zlakli..chcem sa opytat ci mi neviete pradit nejake vitaminy alebo nieco co si mozem kupit v lekarni a za aku cenu....aby mi apson troska podrastli a zlepsila sa kbalita.lebo to predlzovanie ako som sa docitala radsej NIE...(na leto chcem odlozit zehlicku a vlasy nosit v cope nechmi to aspon minimalne pomoze)skusala som uz vselijake pripraky z drogerie z avonu ale ziadny vysledok

xyzz

Ostrihať zničené konce, začať so starostlivosťou nanovo a v žiadnom prípade nepoužívať žehličku, kulmu ani fén. Kokosový, ricinový olej by ti mohol eliminovať to lámanie a štiepenie, henna, zábaly,...

anjelik9

veci na poškodene suche lamave vlasy šampon garnier regeneracia a lesk masky 2x týždenne ked sa ti zlepšia a zase budeš chcieť použivat žehličku tak aj dačo čo sa pri žehleni používa bo to teplo vlasom škodí tak aspon sčasti aby boli chranene ked už sa musia žehliť

misheliiik

Ahoj ja mam ten istý problem často si žehlim vlasy a nerastu mi a takisto sa lámu no ja som zvolila metodu predlženia clip in vlasov a som spokojna a už ma to netrápi .. tiež som všeličo použivala rozne pripravky na vlasy no tak či tak mi nič nepomahalo tak som sa nato vykašlala a dala som si predlžene.. :)

jarkaaaaaaaa

skus gestil wonder tu masku vychaluje kazdy. ale ide o to ze take vlasy ake uz mas znicene tak s nimi uz nespravis nic. vlas sa jednoducho neda "opravitô tak ako to ukazuju v reklamach. vlas je odumrete tkanivo a s tym uz nenarobis vela. ak budes pouzivat nejaku masku tak aspon na pohlad to moze vyzerat lepsie. zlepsit mozes vlasy tie ktore ti vyrastaju. prestan pouzivat zehlicku a kup nejake vitaminove doplnky a cakaj, kym vlasy vyrastu

limonadaaaaa

Ahoj,len tak som si prečítala tvoj problém.Ja mám dlhé vlasy.Ale myslím,že aj tebe by mohhli trochu podrásť.Písala si to sem už dávno ale aj tak chcem poradiť:D.Proti tomu štiepeniu si myslím,že trošku podstrihnúť by nezaškodilo.A ja používam výborný šampón značky FITOVAL.JE proti vypadávaniu ale myslím,že by mal pomáhať všeobecne.JE fakt dobrý soms ním spokojná.TAk sa maj a veľa zdaru!:)

liana

Toto:
-odkaz odstránený-
vrele odporucam presne na vsetky tvoje popisane problemy.
treba brat aspon 3 mesiace, rastu potom ako dive :)!!

tyrusqa

nic ti nepomoze iba ak prestanes zehlit.mozes brat aj vitaminy,aj davat zabaly...ked ich budes neustale "páliť" nic ti nepomoze.Mam to na sebe odskusane.

milla

ssonja,pouzivat az tak vela vlasovych pripravkou tiez nieje dobre,zbytocne si zatazujes vlasy a potom vyzeraju tak ako vyzeraju.podla mna uplne staci kvalitny sampon+kondic,a raz do tyzdna nejaka kura alebo maska.no a co som videla taky trik na krepovite vlasy alebo ked hlupo stoja tak ze si ich uhladit hocijakou vlhkou servitkou,ja pouzivam detske.len tak zlahka aby zas neboli mastne.ukazoval to nejaky kadernik tak skuste mne to zabera

Ssonja

Baby poraďte!!!!!ja mám zase opačný problém!!
Mám blond vlasy. Pri každom mytí používam výživný šampón, kondicioner a masku..vysuším ich uterákom a dám na ne ešte nezmývateľný kondicioner a mliečko. Za mokra sú vlasy krásne!!!rovné a zdravé...očividne hydratované(žiadna žuvečka), ale akonáhle trošku uschnú konce sa mi skrepatejú a zbrčkavejú...;-((((aj keď som nikdy v živote nemala brčkavé vlasy(stále boli rovné ako drôty a to bez žehlenia a prípravkov)ak si ich nenatočím sú celé krepaté...vyžehliť ich nemôžem, lebo keď to spravím každý vlások mi stojí osobitne a krepato.
prosím poraďte mi...