Chcem pribrať!

Príspevok v téme: Chcem pribrať!
rea825

Ahojte ludia!
Chcela by som sa vas spytat ci my nemozete poradit ako pribrat?
vlastne ja nemám ziadne problemy v prijimani potravy ,jem normalne a pravidelne ,ale som strasne chuda(162cm 44kg) ,vlastne je to asi preto ze aj moja mamina a otec su chudy(tak je to logicke),ale o mne si poniektori myslia ze mam anorexiu alebo bulimiu.a hrozne by som chcela pribrat aspon 3-4kg.poradite???pls

zuzik 25

no vy ste fakt riadny odborniici tu vsetci,., naco pisete ze chcete schudnut a kktiny,., ked ona chce pribrat a ziada len o radu,.,ju netrapia vase probleemy,., tak ak nemate poradit tak semka ani nepiiste,., je to dost ubohee,., v podstate chcem pribrat aj ja,., a navstevujem rozne fora,.,uz peknych par,., rokov no zatial som sa nic rozumne nedozvedela,., kazdy pise nieco ine,., tak co je pootom pravda,., jeden odprisaha ze priberies z toho,.,dalsi odprisaha ze z toho urcite nje,., to nema vyznam toto,., vobec :D

Lorna

ooch prepačte že som tu pisala taketo veci...ja ti odporučam spytať sa tvojej doktorky určite by ti niečo rozumne poradila , alebo potom sa skus spytať v lekarni a kupiť aj take lieky moja mamička bola chuda ako palička zrazu je z nej veľká žena :) rozumiete s liekov sa pribera..

JanulinQa

ja 21r; 160cm/45-46kg ...strasne by som si priala pribrat na 50kg aspon tych5 kil. Papam ako drak a nic :( Ocino je chuducky, mamina silnejsia,..asi som po otcovi :((

janka

Ahojte. Problem pribratia som ja riesila snad cely zivot, nakolko som do puberty mala bezlepkovu dietu, potom problemy so stitnou zlazou. Kocky, ak srotujete ako o dusu a nepriberate, tak si dajte skontrolovat tu stitnu zlazu. Po 2 rokoch liecby sa metabolizmus zacal spravat normalne a konecne som pribrala - 162 cm, 53 kg teraz, vzdy dovtedy som mala vahu okolo 47 kg, ale po liecbe sa to akosi samo napravilo.
Inak, tiez som skusala proteinove napoje, chodila som do posilky, nic nepomahalo - az potom sa prislo na tu sitnu zlazu.

smejo

cawte...ja mam 14 rokov...vysku 167cm a vahu 42-43kg...a presla som aj ppp...ale uz som nastastie v poriadku...nikomu neradim to skusat..je to strasny kolotoc z ktoreho nie a nie von...nasadnete a neviete vystupit...:o(