Chcem pribrať!

Príspevok v téme: Chcem pribrať!
rea825

Ahojte ludia!
Chcela by som sa vas spytat ci my nemozete poradit ako pribrat?
vlastne ja nemám ziadne problemy v prijimani potravy ,jem normalne a pravidelne ,ale som strasne chuda(162cm 44kg) ,vlastne je to asi preto ze aj moja mamina a otec su chudy(tak je to logicke),ale o mne si poniektori myslia ze mam anorexiu alebo bulimiu.a hrozne by som chcela pribrat aspon 3-4kg.poradite???pls

morza

Majuska1, zaujimalo by ma ake konkretne proteiny si brala. Ja akurat rozmyslam tiez nad kupou, ale neviem ake mam hladat, a kupit. A ci nemaju negativny vplyv na antikoncepciu. Lebo to by bol problem, xixi... Dakujem za odpoved

majuska1

ahojte babenky..úplne vás chapem o čom tu píšete ja som mala pred dvoma rokmi tiež take problemy.od mala som bola chuda ako lata,každy do mňa hučal čo nenapkam,ale ja som papala,ale nešlo to pribram..na strednej mi tiež vraveli anorektička.Mala som výšku 168cm a len 46 kg..potom som sa nahnevala a kupila som si proteiny čo používajú chlapi pri cvičeniach..pila som to pravidelne a pribrala som 9 kil a od vtedy sa mi vaha drži na 55kg..a teraz som spokojna.Brala som to asi tak pol roka..ale ak vám už toto nepomoze,tak uz asi nic..drzim prsty.papa

monishka

meriam ani nie 160cm..a vazim 40kg..som uz zufala zo svojej postavy.bojujem s tym uz 6 rokov.a neviem ako mam pribrat...nemyslim si ze mam ppp..teda neviem ..vacsinou nemavam chut do jedla..niekedy sa mi stane ze sa najem len raz za den..a to tiez nie je bohvie co..a zase na druhy den jem od rana do vecera..a potom o nejake 2-3 dni..zase nic poriadne nejem..len minimum.niekedy by som bola schopna nejest aj cely den.mam strasne stresy zo skoly.a preto si zo stresu jedlo odopieram.a ni mi som ho jest nemohla..lebo mi je zle..poradte co mam robit..prosim...dakujem

hmmmmmm

sakra ja srotim jak za 10tich a este aj chudnem z toho.no katastrofa.schudla som 3 kila a potrebujem ich pribrat naspat.budem sa muset asi zacat seckym nezdravym napchavat

alena127

chodi tu niekto z vas na pokec?z dievcta ktore jedia co chcu a nepridberu ani deka?prosim vas napiste mi na nick alena127 chcem s vami trosku popisat mam otazky zopar...budte taka dobra aspon jedna z vas a napiste mi:)ale do rychlej posty RP mi napiste ze ste spolocnicka stranky zdravia a prispevku chcem pribrat:D..dakujem vam

ssia

tak sa nedivaj na zrkadlo.
mat taky problem ze ako pribrat, hned ho vyriesim. napr. si skuste sladit viacej caj a kavu, nekupujte si nizkot. mlieko, ale plnotucne, jedzte vela obilnin,... a cvicte posilnovacky, beh turistiku,...
mna skor trapi ako schudnut, ale pomaly ide aj to.

janka

Ahojte, problémy s váhom mám aj ja. Meriam 173 a vážim 46kg. Každy sa ma pýta, či papám, ale ja toho zjem strašne vela, priateľ povie, že papám ako kyselina, a kde to vlastne dávam, naozaj zjem veľa a tie kilá sa nelepia. Niekto mi poradil, aby som pila proteínové nápoje a cvičila, že naberim hmotnosť, svaly.

DepQa

ja mám starších rodičov, už na dôchodku od tohto roku, čiže majú nejaké kilá, ale norma na ich vek. za mlada bola mama vraj ako ja, začala naberať až po pôrode, jej sestra je tiež chudá, aj jej nebohý brat bol, sesternice detto, len jeden strýko je tučko.tak asito fakt bude tým.

c-kíčo

ahoj depqa
som na tom podobne,doktorka mi povedala,že to sú gény a myslím,že je to pravda,mama je chudá a otec vychrtlý a obaja dosť nízky...ja mám zatial iba 15rokov-153cm a 35kg a tiež jem všetko a vela a nepriberám:-(aký sú tvoji rodičia,ak chudí tak sú to asi tiež gény