Dcera a manzel mi hovoria, ze mi smrdi z ust

RNG

Doplnam, na hygienu ust su dnes aj ustne probiotika/oral probiotics, ktore potlacaju rozne skodlive, vcitane hnilobnych a tych co sposobuju kazenie zubov.

mam56

Vždy je to o tom, kto je silnejší. Ty si slabšia, tak si na teba dovoľujú.
Oni sú tvoji osobní tyrani. Ty im povedz, že za sebou nesplachujú svoje hovná, že im smrdí v podpazuší, že nič nerobia.
Začni ich trápiť aj ty. Veď hlavne o tom by mali byť vzťahy, že?
Ja vždy vravím, máme na výber, buď pevný stisk alebo ruky po kolená:-)

mam56

Tá vješ, ie to tag ako to ie. Ia si tješ umívam zúPky, nevjem, ale to še ti smrtí zos gambočky není aš takí problém.
Vješ, nešné vzťachy sú šetky na hovno, čo si budeme namlúvat, že?

M. M.

Je dosť možné, že je to spôsobené aj mandľovými kameňmi. Možno ich máš a ani o tom nevieš. Tvoria sa na madliach a veľmi smrdia. Ja som ich nedávno niekoľko vykašľala a smradom to pripomínalo trochu to hovno. Skús sa pozrieť, či vzadu v hrdle na mandliach náhodou nemáš také biele hrudky. www.google.sk

damian

INNINA, NA 75% KANDIDOZU MAS, KEDZE NOU V SUCASNOM INDUSTRIALIZOVANEJ DOBE RTPI VACSINA NARODA. JE TO PREMNOZENIE KANDIDY ALBICANS V CREVACH V DOSLEDKU NESPRAVNEJ STRAVY - VELA VARENEHO, SLADKEHO, KYSNUTEHO, VYPRAZANEHO, NEDOSTATOK OVOCIA, ZELENINY, PROBIOTIK, PLODOV ATD.

damian

Mandle si v ziadnom pripade trhat nedavaj - ten nalez na zube musi ist von - ano, zanasa to svojimi toxinmi organizmus.

damian

Jedz drevene aktvine uhlie (Carbofix - z lekarne) pocas jedla a po jedle v kapsuliach, po umyti zubov jednu-dve kapsule otvor a vycisti si zuby tymto uhlim - vstreba to VSETKY toxiny z ust a zo zvyskov jedla.