Dcera a manzel mi hovoria, ze mi smrdi z ust

ininna

mam nalez nad zubom a jeden lekar mi hovori ze si to mam dat vonku(vycistit) lebo mi to zanasa organizmus a druhy lekar mi hovori ze mam tomu dat pokoj ked je to v klude. Som z toho magor:-(

balko

Nedavaj si vytrhnut mandle.Ja som mal taky isty problem ako ty,dal som si vytrhnut mandle,lebo som ich mal velmi hnisave,ale ani po ich extrahovani sa problem so zapachom nevyriesil.Je to skor otazka zleho travenia a tiez,ako mi aj zistili na gastroskopii,zle uzatvaranie zvieraca,ktory(neviem to technicky vysvetlit)ma prave za ulohu neprepustat do pazeraka kyselinu zo zaludka.Ak je zvierac zle zaklapnuty(neda sa zial liecit ani operovat),do pazeraka sa moze zo zaludka dostavat kyselina a ta moze sposobovat aj zapach.Takze odporucam ti ist za internistom alebo gastroenterologom a povedat,aky mas problem.Nie je to hanba.A taktiez bude treba upravit stravu,ktora ma tiez velky vplyv na zaludocne procesy.A moze to byt aj psychicka zalezitost,pokial prezivas vecsie stresy,alebo sa casto rozculujes,moze to vyvolavat zvysenu tvorbu zaludocnej kyseliny.

fazula

Moj znamy mal tiez takyto problem a nakoniec mu zistili nejaku bakteriu v nose, ci hornych dychacich cestach, neviem presne. preliecil to a odvtedy mu neciti z ust. Ale casto to byva zaludok. A zuby mozu byt uplne vporiadku.

ininna

ano travenie mam v poriadku, asi, ale mam nalezy nad mrtvymi zubami a take nepekne zuby zaplombovane ale, takze nemoze to byt aj to jedna z pricin?