dieťa vs mačka

nigeria

maria to ty urazas samu seba, ja sa snazim rozvyrit debatu a snazim sa reagovat ne jednotlive prispevky, ved o tom je toto forum, ci nie?

maciatko

mariaa, preco by sa mali podla teba vsetci registrovat, uz som to tu z vojich prispevkov zoparkrat citala..podla mna je to zabijanie casu, pridem, napisem, nemusim sa nikam prihlasovat, setri to cas...priam je to otravne, ked sa furt musim niekde prihlasit...

nigeria

Ja som ale nepisala o tebe, pisala som vo vseobecnosti, sorry ak si to hned aplikovala na seba, ty iba vies preco:-) Tri bodky sa pytala na rizika, tak sa vyvinula debata k toxoplazmoze, co je najvaznejsi postih pre cloveka aj pre nenarodene dieta.

maciatko

napriklad chlapom dako vyrazne toxoplazmoza neskodi, len u zien su potiaze pri tehotenstve.. na tvojom mieste by som to neriskovala, prezila tych 9 mesiacov bez macky a potom by som si zaobstarala dake to maciatko ...pripadne ked babo trosku podrastie... toxoplazmozov trpi dost velka cast populacie a ani o tom nevedia... a co sa tyka maciek, tak vraj 80 % je nakaznych... tak rozhodnutie je na tebe

[zruseny12]

....jasne ty zasa nie si obdarena/y tym,ze VSETKO chapes....HE
A JA SOM NEPISALA O MACKACH S TOXOPLAZMOU,
ALE VSEOBECNE...HE
LEBO TRI BODKY SA PYTALA,LEN NA MACKY A NIE NA MACKY S TOXOPLAZMOU...HE

TAK SI DAJ POHOV....A TIEZ TI PRAJEM PEKNY DEN...HE

nigeria

Ved samozrejme ze zvieratka nam pomahaju ku psychickej pohode ale macka s toxoplazmozou skodi kazdemu..... he. O.K. nie kazdy je obdareny vyjadrovacimi schopnostami, ale peknu nedelu aj im :-))

[zruseny12]

asi sa pytala TRI BODKY...na macku tak asi jej na to aj odpovedam...ze niekomu macka pomoze a niekomu nie...zvierata velmi niektorym ludom pomozu,a niekomu skodia, ale to kazdy musi vediet sam a posudit,co je pre neho dobre,len on vie najlepsie ako je na tom zo zdravim...