FITKO

barbinka

frontman: tvoja žena kedy brala tú antikoncepciu? pred koĽkými rokmi?teraz sú už skoro všetky nízkohormonálne. ja som nepribrala z nej nič.
a nechápem, keď žena vidí, že priberá, prečo ju nevysadí a nevymení. však jej nesadla. na čo tvoja žena akože čakala?

frontman

a k tej HAK:
lekari tvrdia, ake je to super a neskodne

ale co tak pocuvam uzivatelky, velka cast z nich ma dost problemy.
aj moja zena z toho dost pribrala.
po dlhorocnom uzivani a naslednom vysadeni schudla asi 6 kg
nehovoriac o tom, ako dostala zabrat pecen:(

frontman

gizzela:
telo spaluje tuk naujcinnejsie, ked to robis:
-rano, nalacno
-pri istej tepovej frekvencii
-ak striedas silnu a priemernu zataz, napr. 2 minuty silna a 1 minuta priemerna, takto to striedas aspon 30 minut.
lenze tebe robia dost problemy tie hormony, co beries.

mendy: nielen od pevnej vole, dost vela zavisi aj od podvedomia a predstavivosti.
dam priklad: robil sa vyzkum, a aj ked sa tykal posilovania, ma dost velky vyznam aj v tejto suvislosti.

skupinu ludi poziadali, aby si pravidelne predstavovali, ze cvicia s cinkami. ale necvicili, len si to v mysli predstavovali. kontrolna skupina ziadny taky pokyn nedostala.
po istom case u skupiny, co si cvicenie predstavovala, namerali ZVYSENIE svalovej sily, sice len o par percent, ale bolo to statisticky vyznamne. u kontrolnej skupiny ziadne zvysenie nezaznamenali.

preto by sa mal kazdy, kto chce svoje telo formovat, venovat aj tomu, aku predstavu ma o svojom tele a pripadne ju upravit.

kamoska

ja by som na jej mieste išla na vyšetrenie štítnej žľazy,ja ked som začala brať antikoncepciu, tak po par rokoch mi to ovplyvnilo štítnu žľazu a teraz aj keď antikoncepciu už neberiem asi 2 roky, tak eurothyrox musím brať naďalej....a endokrinologyčka mi povedala, že to mám z tej antikoncepcie....že narúša normálne fungovanie organizmu

barbinka

gizzela: a koľko máš rokov? no ale aj tak sa mi zdá, že si z tej HAK pribrala až moc veľa. tak ale zas u každého je to individuálne.

gizzela

no len v tej dobe mi bolo prednejsie vyliecit tie ine problemy koli ktorym som tu antikoncepciu zacala brat.. v podstate stale je to premna velmi dolezite a preto berem tuto konkretnu, nakolko ma antiandrogenne ucinky, co ine nemaju...

barbinka

gizela: ja tiež beriem antikoncepciu a schudla som. u teba pri takej váhe by to malo ísť aj rýchlejšie dole ako u mňa,keďže som schudla z nie vysokej váhy, keď ako ty vravíš, že všetko dodržuješ. a keď si pribrala z tej antikoncepcie, to si si musela skôr všimnúť a mala si si ju už dávno vymeniť, lebo očividne ti nesadla.

dievcinka: za 2 mesiace. ideálne a zdravé je schudnúť 2-3 kilá za mesiac.

mendy

frotman:podla mna mas uplnu pravdu kto chce tak schudne,vsekto sa deje v mozgu a zavisi to od pevnej vole,ked si presvedcena ze 100%chces tak musis aj nieco preto urobit aj ked sa po tebe seci vo fitku kukaju ako na buchtu co zvdihne jednu cinku a dychsi ver mi ze po 2 mesiacoh sa budu za tebou obzerat chlapci co sa ti vysmievali,,ci vari sa mylim??

gizzela

no je to antikoncepcia, ale tu bohuzial brat musim... koli nepravidelnej menstruacii a koli nadmernemu ochlpeniu...
inym sposobom ako touto antikoncepciou sa tie veci upravit nedaju.. repektive aspon o tom neviem...

ale aj ked som mala 4 mesiace od tych liekov pauzu tak mi ta vaha dole nesla...

ako mne bolo a je jasne ze pri tych liekoch sa chudne tahsie, aj lekarka mi povedala ze to bude trvat dlhsie ale urcite to pojde, ale dva roky su dva roky :)