FITKO

barbinka

68 kg na tvoju výšku bolo v poriadku. ja som schudla zo 61,7 kg na 56kg.
a aké lieky to užívaš? možno aj kvôli nim ti nejde chudnúť. teda berieš ich ešte?

gizzela

meriam 174cm a vazim 95kg

a pribrat som pribrala koli liekom, predtym som sice mala tiez dost (68kg), ale postavu som mala uplne v pohode, vobec nevyzerala na tych 68kil...

barbinka

gizzela: áno, máš pravdu. ale vážne v kombinácii so správnym stravovaním a pohybom musíš schudnúť. ešte mi povedz koľko meriaš a vážiš.

barbinka

mám z nej štátnicu a tiež aj diplomovú prácu som z nej robila, preto sa tomu vraví, že špecializácia. ale diplomku som mala výskum o testoch pohybovej výkonnosti.

gizzela

poradit si necham... ved ja niesom odbornik... ale u tych odbornikov som uz zopar bola...

a ako mam chapat ze specializacia z TV?

barbinka

gizzela: mala som na mysli niečo, kde sa vybeháš. a v BA máme kvalitnú vodu z vodovodu. minerálky sa ti nerátajú do pitného režimu.
mám špecializáciu z TV a viem aj o dosť o zdravej výžive, to ovocie je len do 12tej. sama si vravela, že vôbec nechudneš. tak vidíš, nechceš si nechať ani poradiť. tak pekné chudnutie prajem.

gizzela

pijem dostatok.. pijem nesytene mineralky, vody z vodovodu mi nerobia dobre... a niesu zdrave...

ovocie sa moze jest do 15.00... dakujem za snahu ale viem co sa kedy moze co jest a dokedy :) bola som uz u zopar odbornikov-lekarov. a takisto sa to docitas kdekolvek na internete.

a z tych cviceni ktore som napisala su aerobne upln vsetky :)... AERObic, plavanie tiez a ten trenazer tiez (ak nevies co za trenazer myslim daj si do googlu elipticky trenazer).

barbinka

gizzela:skúsila by som pridaťk tým cvičeniam aj nejaké aeróbne cvičenie a s tou stravou. pi 3l vody denne, naštartuje ti metabolizmus (obyčajnú vodu z vodovodu, nie minerálky), ovocie sa má jesť len do dvanástej hodiny (aj to sladké, keď máš na neho chuť) a večere si rob bielkovinové a určite schudneš.