UZ NEVLADZEM ZIT

Príspevok v téme: UZ NEVLADZEM ZIT
judinka

uz nevladzem dalej zit nic ma nebavi vo vsetkom sa vzdavam uz nevladzem chcem zomriet!!!a to vsetko kvoli hlupemu zradlu..cez tyzen sa mi dari nejest,alebo jest ale uplne minimalne davam si velky pozor na kalorie,takze konzumujem za den max.dve jogurty,niekedy dostanem zachvat a pojem kadeco hlavne sladke a idem vzracat,no pride vikend a ja sa prepchavam cele dni,vcera som sa prepachavala cely den dneska zase,dorezala som si cele brucho,celu hrud,odbornu pomoc navstevujem no aj tak to nezvladam pomozte mi zomriet

babulqa

na svete su tisice ludi ktori za cely zivot nezistia co je to byt syty a ty sa stazujes ked toho zjes prilis vela... zamysli sa nad tym.....

sisina

judinka netrap sa koli jedlu predsa aj ked si tucna urcite si dobry clovek a len dobri ludia su najoblubenejsi LEN TI CO ZO SEBA NIECO VYZARUJU a tak aj ty skus zaujat okolie a zacni chodit napr. do prirody tam si kludne schrumni daco pod zub zajdi s kamartkou na nakupy a kup si nieco pekne na seba vsak i tucny ludia mozu byt pekny a mne su aj velmi sympaticki lebo vyzaruju zo seba nieco zvlastne proste pri nich sa citim tak pohodovejsie zdaju sa mi aj kamarskejsi a pri nich sa nestretavam s namyslenstou ani nic podobne proste bud hrda sama na seba nato aka si a nenic si zdravie...myslis si ze ked pojdes okolo niekoho a kazdy sa zacne otacat preboha aka tucna baba ? NIEEE kazdy to berie ako samozrejmost niesi predsa jedina :) a ked chces tak velmi schudnut najdi si kamaratku s podobnym problemom a navzajom si radte a chudnite ale hlavne sa poriadne stravuj moja...je vela problemov koli ktorym ludia chcu zomriet ale vaha je velmi slaby dovod na smrt

rockerka

Ked navstevujes odbornú pomoc, určite vieš že si chorá. Ja viem, dostať sa z porúch príjmu potravy je tažké a to dosť( sama som tým trpela) ale nie nemožné. Zjesť za deň dva jogurty je hrozne málo!!!!! Mala by si totiž zjesť najmenej 8000kj za deň!!!!! Moja rada k stravovaniu - jedz menšie porcie viackrát za deň, pestro, zdravo a všetko!!!!!! Potom sa nebudeš prejedať a nepribereš!!!!!! A čo je za sprostý nápad rezať si brucho????!!!!! Vieš čo sa ti môže stať?????? Ano aj to je veľmi tažké( aj ja som tým prešla) ale opäť nie nemožné. Ved sa poobzeraj okolo seba!!! Koľko ľudí ťa miluje????? Koľký by bez teba neprežili???? Svet ťa potrebuje!!!!! Zdravú!!!!! Ano aj teba potrebuje!!!! Myslíš že si sa narodila len tak pre mič za nič???? Tak to teda nie!!!! Aj ty tu máš nejaké veľké poslanie!!!!! Pozri sa von - ved je leto, pozri sa na oblohu.....stomi.....trávu....ľudí
zvieratá.....deti.... čo ak budeš ked budeš väščia práve ty pomáhať ľudom???? Alebo zvietatám či deťom alebo prírode?????? Si užitočná....výnimočná!!!!!!! Jedz pravidelne a zdravo a všetko.....a ked by si stle len papala chod von, bud s kamosmi, športuj.....drzim palce!!!!

rencita

POZRI TERAZ TI NIECO POVIEM MYSLIM SI ZE NAVY MA UPLNU PRAVDU TO JE PO PRVE..PO DRUHE..CHAPEM ZE TA TRAPY TO ZE SI TUCNA ALE NAOZAJ NEMAS INY PROBLEM KTORYM BY SI SA MOHLA ZAPODIEVAT? MYSLIS SI ZE TYM ZE SA ZABIJES NIECO VYRIESIS?! MYSLIS SI ZE SVOJEJ RODINE TYM NEJAKO POMOZES?KED TI POVIEM ZE IS SEBECKA..TAK MI UVERIS NIE..VIES JA TA NECHCEM SUDIT ANI NIC PODOBNE.ALE KAZDOPADNE SKUS SA ZAMYSLIET NAD TYM CI TI TO STOJI ZA TO TO ZE ZA DEN JES MAX DVA JOGURTY MA TAK ZASKOCILO A MI NAD TYM HLAVA POSTALA...PRESNE TAK AKO PISE NAVY MUSIS SA MAT RADA..A TO V KAZDOM PRIPADE TVOJA RODINA PRIATELIA TA MAJU RADI TAKU AKA SI...ANIE TAKU ZE ROZPRAVAS OSMRTI RODICIA VEDIA O TOM NAD CIM ROZMYSLAS?

hmmmm

tak preco to furt opakujes s tou ziletkou, ked to nema vidis, ze to nema canu... teraz si nehovor, ze si blba, ale nabuduca si chod namiesto reyania do brucha zabehat von, alebo pokecat s kamaratmi..rozptyl sa, nemysli furt na jedlo a na to, aku mas postavu, vobec nie si tucna, tu je normalny, zena by mala mat viec tuku, lebo chlapi nemaju radi koslivky, ktore nie je za co chytit...

Navy

Stavím sa, že mám toľko tuku, ako ty vážiš, a vadí mi to? Nie nevadí. A prečo mi to nevadí? Pretože to nieje pre mňa dôležité. A prečo to nieje pre mňa dôležíté? pretože sa dokážem cítiť dobre aj s tlstým bruchom. Čo ty na to?

judinka

nie navy
ale mna tu nikto nevidel..ten prekliaty tuk ktory i oviisa vsade kde moze.preto som si dnes zas a znovu siahla po ziletke a rezala a rezala do brucha..a nic som tym nevyriesila,ani som neschudla,ani sa mi brucho nezmensilo akurat som si zhovadila telo ktore ma teraz strasne stipe:(
som blbA

Navy

Pozri sa. Ja meriam 172 a vážím 80. Vôbec si nepripadám tučný. A ak s tým má niekto problém, je to jeho vec, nie moja. Maj sa rada, nezabúdaj na to!!!