Neustale hadky vo vztahu

Príspevok v téme: Neustale hadky vo vztahu
lilly

Ahojte, uz neviem co mam robit, s priatelom sa posledne 2 mesiace stale hadame, vzdy ked sme spolu..Strasne sa snazim nehadat, ale on neustale vyvolava hadky kvoli blbostiam..Maju nejake problemy doma aj v praci, ja chapem ze je pod stresom, ale tie vecne hadky ma nebavia..Uz neviem co mam robit :(..Poradte, ako sa nehadat (aj ked ten druhy vyryva)..?

xxxsamecxxx

ked sa hadate vo vstahu ,radcej sa rozidte ,ved zien a chlapou je dost ,ziadna sudrznost v zivote uz nieje niektore znamenia proste nevydrzia spolu ,ste neake osobnosti nie ,s kym si sa rozisiel do vstahu sa nevracaj ,ked jazdim na koni nevraciam sa tou istou cestou,nevstupuj do tej istej mlaky znova, vierulita posli ho do riti ved ked nieje rozvedeny tak sa pride k tebe iba asi vyspat ,daj mu podmienku kym sa nerozvedie nech nechodi a potom uvidis ci to mysli vazne alebo ta taha za nos,

Lukkk

Ahojte ,potrebujem pomoct som z pratelkou asi rok a pol a velmi ju milujem a viem ze aj ona mna ,ale ja to snou uz nezvladam ,stale sa hada pre malickosti ,vzdy som ten najhorsi snazim sa jej dat vsetko ale vzdy som zly ja ,mam sa snou rozist ??? Myslim ze to takto bude cely zivot ,jej rodicia sa tiez stale hadaju asi to uz ma v krvi,prosim pomozte ....

Lukkk

Ahojte ,potrebujem pomoct som z pratelkou asi rok a pol a velmi ju milujem a viem ze aj ona mna ,ale ja to snou uz nezvladam ,stale sa hada pre malickosti ,vzdy som ten najhorsi snazim sa jej dat vsetko ale vzdy som zly ja ,mam sa snou rozist ??? Myslim ze to takto bude cely zivot ,jej rodicia sa tiez stale hadaju asi to uz ma v krvi,prosim pomozte ....

Lukkk

Ahojte ,potrebujem pomoct som z pratelkou asi rok a pol a velmi ju milujem a viem ze aj ona mna ,ale ja to snou uz nezvladam ,stale sa hada pre malickosti ,vzdy som ten najhorsi snazim sa jej dat vsetko ale vzdy som zly ja ,mam sa snou rozist ??? Myslim ze to takto bude cely zivot ,jej rodicia sa tiez stale hadaju asi to uz ma v krvi,prosim pomozte ....

LucinkaaaH.

aj ja sa stále hádam s frajerom :( sme spolu už skoro rok.. na začiatku nášho vzťahu som nebola dobrá a ja si to uvedomujem a svoje chyby ľutujem.. on to vie.. verí mi že by som ho už nikdy v živote nepodviedla.. a ja viem že by som to už nikdy nespravila.. odvtedy som sa zmenila.. no.. aj tak.. posledný mesiac je na mňa hrozne zlý.. vždy, ked má nervy vytkne mi všetko možné čo ho napadne a vždy je to len moja chyba.. nikdy si neprizná svoju chybu a dokonca ma dokáže presvedčiť o tom že on nič nespravil a že za všetko môžem JA.. milujem ho najviac na celom svete ale bojím sa že tento tlak už nevydržím. Ked sme spolu je nám krásne ale vždy ked nie sme len sa hádame či už cez telefon alebo na fb.. snažím sa pre náš vzťah spraviť čokoľvek ale on sa vôbec nesnaží. Vždy ked sa o tomto chcem porozprávať povie mi že som paranoidná a že si namýšlam.. jediné o čo mi ide je to neprísť o neho.. náš vzťah by bol dokonalý keby nemal tie svoje nálady..a vždy po tom ked sa pohádame sa mi ospravedlní a povie že má nervy.. niektorí ľudia zabúdajú na to, že nie len činy ale aj slová bolia..
Hádať sa je prirodzené.. každý máme svoj vlastný vzťah a snažíme sa ho zo všetkých síl vylepšiť a o tú našu milovanú osobu NIKDY neprísť.. je samozrejmé že po hádke máme ten zlý pocit a bojíme sa či sme to neprehnali a ako to zobrala naša polovička.. to, že hádky utužujú vzťah je sprostosť.. počas hádky si povieme slová z ktorých je viac polovica nezmysel no niekedy povieme to čo nám už dlho prekážalo.. - môj názor (:
budem sa snažiť naďalej neprísť o chlapca kt. milujem..

milijon554

JA MAM PROBLEM Z PRIATELKOU SOM SNOU UZ 5ROKOU A MEZI TIM SME SA ROZISLI A NASLA SI INEHO PRIATELA POSTUPOM CASU SME SA ZASE ZACALI STRETAVAT VIETE AKO TO CHODI TAK POTOM SME SA ZASE DALI DO KOPI A BOLI SME SPOLU ALE NEVIEM CI SOM UROBIL DOBRE DNES ME SA HADALI A VITIKOL SOM JEJ TOHO BIVALEHO A VNEJ LEN KOPA NERVOU POVEDAL SOM JEJ CI SNIM SPALA A ONA MI POVEDALA ZE NIE ANI SNIM NECHODILA ZE TO LEN TAK Z FRAJERCINI ANI DOKAZAT MI NECHCE CI SNIM NAOZAJ BOLA CO MAM ROBIT AJ TAK JEJ NEVERIM.........

dddddd

Skúste si pozrieť horoskopy.Nejaký ćas to budete tolerovať,ale ak sa k sebe nehodíte,tak ani láska to nepretlaćí.

HADKAAA

neviem už čo mám robit neustále sa s frajerom hádame sa hlúposti a ked sa to snažím riešit tak mi povie že všetko idem hend riešit ale proste mne to nedá ked ma to štve...prosím poradte mi čo mám robit:-( ja ho strašne moc milujem a nechcem ho kvoli hádkam stratiť aj ked mi povedal,že ho NIKDY kvoli tomu nestratím...

vierulita

hm....odisiel od zeny a dietata,ale este stale nie je rozvedeny a nema zaujem to riesit,tvrdi ze je to len papier a formalita....a este tvrdi ze nevie bezo mna byt a zit a kazde rano sa vedla neho zobudzam a kazdy vecer pri nom zaspavam, je uz dost blizko,,,,,,ale ja sa neviem zmierit s tym,ze nema este stale vyriesene svoje osobne veci.....nervozita
sa stupnuje a hadky nenormalne pribudaju!
CO MAM ROBIT?!