Je tu leto a niečo nové pred nami...

lenula

ahojte babiky...
akurát som v práci a bola som hrozne hladná, tak som si dala tuniaka a celozrn. rožok.To pre mna znamená, že dnes už len zeleninku....bože keď ja si na nu tak taaaazko zvykám

fufu

CAUTE BABY NO JA UZ CVICIM dva mesiace - jedelnicek som si neupravovala... jedla som normalne schudla som 4 kilka.. no a chcem ist dolu este aspon styri.. nemam to ohranicene do kedy.. ale tak v priebehu leta. Teraz chcem zacat trosku viac sa kontrolvat co sa tyka jedla viac zeleniny minimum peciva - bieleho. Takze tak podme spolu na to.

lenula

ahoj cloe007.
no ani nie, že diétu, ale takú radikálnejšiu zmenu kým pojdem na tú dovolenku. žiadne biele pečivko, ani chlebík, zeleninka, nízkotuč.jogurty,ovocie-samozrejme doobeda,a na večeru len zeleninku a možno troška mäska...
Čo ty na to? Skúsime to spolu, Bolo by fain si pripraviť jedálniček den vopred...

cloe007

cafte baby...
no ja som tak poriadne zacala az od dnes.. cez skolu som nemala cas :( ale trocha som sa naucila spravne stravovat...dnes som ranajkovala o pol siedmej dva kusky chlebika so sunkou a zeleninkou...k tomu neosladeny caj..este predtym som polhodinku bola na takej rychlej prechadzke a striedala som to aj s behom troska...potom o deviatej som si dala desiatu-biely jogurt s kuskami nektarinky..na obed idem mat spagety ale maluuu porciu...tak okolo pol dvanastej...teraz si idem zacvicit posilovacky...chcela som ist uz pred polhodkou, ale zacitala som sa na jednej webstranke :D tak idem na to...vy ste ako na tom??
inak lenula..aku dietu ides drzat?

lenula

Zuzanely:ahoj, ja som začala tak pomaličky asi pred 2 týždňami a od dnes prísna diéta, lebo idem 19.júla na dovolenku. Neboj solu to zvládneme ak chceš...

zuzanely

A to mám prísť do Švajčiarska? No jajazdím na koni a brigádujem pri nich, tam je iná makačka to ti poviem :) Aj bicyklovať a korčulovať sem tam idem ak mám s kým ... :-)

dana3

Ahoj.A kolko vazis?Ja mam 50kg/158...nechcem schudnut vela,skor sa trochu vyformovat...ale nemam zatial s kym...na buduci tyzden pride ku mne sestra(do Svajciarska),tak sa pojdeme korculovat a bicyklovat.Inak ja chodim sem-tam do fitnessu a Ty? Sportujes? Lebo ak nie,tak Ta musim motivovat...alebo prid ma navstivit,budeme sa motivovat navzajom ;-)