bleda tvar + biele vlasy + zelenomodre oci + pehy + svetle o

jituska

no hej, a preco uz nebudes farbit na blond? a ano planujem ist ku kadernicke, sama si nechcem robit nic, ale chcem trocha pozistovat dopredu..

[zruseny12]

ja mam svoju povodnu farbu spinavy blond...no ja ked si chcem prefarbit na blond tak pouzivam palette suprer blond tusim E20 to je...ale je to dost silne...a zalezi aj aka kvalita vlasou je...tazko takto radit...radsej by si mala ist ku kedernicke...ja rada poradim,ale musela by som vidiet kvalitu vlasou,toto je velmi dolezite...ale ja uz nikdy na blond farbit nebudem...

jituska

a maria aku mas povodnu farbu? ja mam hnedu a mam terat farbu taku....svetlohnedo cervenu... a chcem blond a neviem co s tym

[zruseny12]

...ja som napr.do 30-ciatky pouzivala blond bolo to ok....a potom po nejakych chorobach som sa tak zmenila,ze nemozem blond mat...a nie je pravda ako tvrdia,ze blond farba kazdeho omladi...je to velmi individualne...

[zruseny12]

ale ,co by nezachranil...zalezi aj aku blond si zvoli/lebo blond ma teraz vela odtienov/...mam s takymi vecami skusenosti od 15-nastich a mam 40-dcat...mala by sa k tomu vyjadrit aj jajajaka....a ked chce moze poslat aj foto...vies,nie kazdemu pristane blond a nemusi byt ani bledy ,a niekto je bledy a mu pristane je to individualne...a prave,aj jej tazko takto radit...ja pisem vseobecne a musi to vyskusat...moze jej to pomoct a nemusi...

[zruseny12]

rada,co by nemohla pouzit tmavsi make-up o stupen tmavsi ako ma svoju plet...asi sa v tom nevyznas...neviem preco by to malo vyzerat neprirodzene...

rada..

tmavsi make up na bledu tvar- to urcite nemoze vyzerat dobre, ani prirodzene... a v zime sa opalovat tiez nejak neda, jedine solarko. ale zase blondiny su aj blede a tmave a moze to vyzera dobre v oboch pripadoch

asi skus nejaku parochnu a uvidis ci to pojde:)