kam na školu?

študentka

:DD viem rada ho pouzivam ked sa hadam:D .ano ale na lekarskej fakulte su aj dalsie odbory ako napr. fyzioterapia, stomatologia, verejne zdravotnictvo a tie sa radia medzi nelekarske

iva20

studentka, pokial viem, tak som prva v tejto diskusii uviedla, ze osetrovatelstvo sa studuje na lekarskej fakulte, nauc sa citat.. to posladne sa vytahovalo na podobnost predmetov, prepac,ze som sa nejasne vyjadrila.. inak krasne oslovenie :D

fraise

ako s prepacenim, clovek co opakuje statnice z pedagogiky uz fakt musi byt fakt sprosty ako poleno. ja milujem zas takych ludi, co si myslia ze ich skola je najtazsia a pritom su to uplne primitivne odbory. i ked niekedy je zadrhel inde, kde za to clovek nemoze, napr. ze je profakovi nesympaticky a nepusti ho dalej. ale OBSAHOM studia tieto skoly su absolutne o nicom.

iva20

studentka,myslis si, ze mam 20 litrov na rok(alebo dokanca semester, nie som si teraz ista), aby som si platila za druhu skolu? :D .. a mne bohate staci ta moja... ja verim, ze niektori, tam opakovali statnice, ael to moja nesvadsi o narocnosti skoly ..dufam, ze chapes co chcem povedat :D ...no to osetrovatelstvo a medina su fakt podobne asi tak ako pravo sa soc. praca, sak aj tam mas predmety ohladom prava, vsakze, urcita podobnost tu bude :D

študentka

iva akoze moja kamoska studovala pedagogiku a mala viacero spoluziacok co museli viackrat opakovat statnice . milujem takych nafukanych ludi ako ste niektori vy...vsak mozte si v pohode tu skolu vyskusat aj popri tej co mate ved to v pohode zvladnete , no ukazte sa

študentka

akoze osetrovatelstvo sa zaraduje medzi lekarske predmety a mam to o tej prisnosti od jednej doktorky .jasne ze medicina je tazsia ale jej si to podobne.a aj predmety niektore. a mirka moj pravopis ta zaujimat nemusi, ja ked pisem na net tak je mi jedno ako pisem

fraisee

no ze osetrovatelstvo a medina su podobne!!!!!!!! :D:D a vy ste odkial? na to aby sa pomahalo ludom, na to nepotrebujes vs, mozes sa rovno zbalit a emigrovat do kalkaty, tam by si viac pomohla.