Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pooomooooc surne!!!! prosim????

astar seran

vies co skus? odkroj si platok citrona a tym si to miesto chvilku suchaj.malo by to ist dole. a nabuduce ked si budes farbit vlasy nakremuj si silno vsetky miesta ktore sa mozu zafarbit (okolie vlasov,krk tvar atd)

monika9

mna osobne este nikdy nenapadlo farbit si vlasy bez rukavic ale ked si farbim vlasy tak si to patricne odnesie nasa kupelna,kamoske radsej farbim vlasy na lodzii

[zruseny12]

ano,ja som tiez zo zaciatku farbila bez rukavic,ale som pochopila,ze to nejde...a nejak som si uz zvikla...ten gumajz aj tak ma dobre hlasky a kamos hoci niekde nie je to na mieste,ale aspon sa clovek zasmeje...:0))))....neboj,kazdy sa len ucime...aj tak sa clovek uci aby na starost ZABUDOL...;0))))).....

adrika1703

Mariaa dakujem si milá . Vsak máš pravdu tie rukavice ,co su pribalene k farbe ,su hrozne ,ale treba si zvyknut.Vies ja som si teraz prvykrat farbila vlasy a tak to dopadlo ,ale uz je to ok... A vlastne clovek sa uči na vlastnych chybách :D

vava

kakaove mliecko,ja som sa pomylila v pravopise,ale zato ty mas hubu ako masiarsky pes.a sklapni na moju adresu .chuderka,len tapas

[zruseny12]

adrika,kasli na nich ja mam 40-dcat a tiez niekedy vsetko neovladam...a nakoniec radsej pouzi rukavice,lebo niektora farba ked sa zazerie do pokozky tak tazko ide dole a nic jej nepomoze len cas,alebo nejaka kysellina syrova :0))))....ked to chces mat pod minotou dole,alebo uz ako globus pisal na inej tvojej podobnej teme odtat...:0))))....ja osobne uz pouzivam rukavice,ktore su prilozene k farbe,je pravda,ze sa snimi zle robi,ale uz som sa to naucila,a ked nie mozes pouzit aj lekarske gumenne rukavice...a nevsimaj si tych poznamok tu...pekny den ti prajem...

benji

adrika,to o com tu pisete,kakaove mliecko,ty preco urazas,vy ste dobre zakomplexovane dievky co si nevedia umyt paprcu od farby.

adrika1703

KAKAOVE MLIECKO
velmi ti dakujem , ze si sa ma zatala. Viem ,ze tato tema tu nema co robit ,ale potrebovala som to dat dole a nevedela som kde sa spítať

kakaove mliecko

Haha...Akoze ludia sorry, ale fakt sa skludnite...az taka sprosta tema to nie je, aby ste ju znostili pod ciernu zem! Vsak si pyta iba nazor...aspon tak trocha je to k veci popri veciach co tu uz poslednu dobu citavam a nemaju tu co vobec robit, alebo uz boli zalozene aspon 10x!
A Vava ty si fakt od veci! A fakt si sadni radsej nad ucebnice gramatiky...idu prazdniny tak mozes zuzitkovat tvoj cas! Evidentne to studium potrebujes!
Ani sa tejto holke necudujem ze na nu ponadavala, lebo ja mam 22 a urobila by som to iste, aj ked inteligenciu mam, vrrrr...radsej neprispievat ako prispiet volovinou draha "vava", drblina :-/