Preco prave ja?

Príspevok v téme: Preco prave ja?
matkoo33

Ahojte, uz dlhsi cas mam taky problemik s laskou :-(. Som strasne zamilovany do jednej kamaratky, no ona ma uz dlho ineho priatela a vyzera to tak, ze je s nim velmi stastna :-(... pytam sa preco prave mna strasne zaujima niekto, na koho viem, ze asi nemam... bojim sa ze uz takyto zalaskovany ku nikomu inemu nebudem :-(... co mam robit? Skusat preberat? Alebo si odvyknut byt jej kamos? Ja uz vazne neviem :-(...

matkoo23

Caute, diki moc za rady... ja viem ze ma mozno velmi rada svojho priatela, ja praveze nikomu nechcem kazit zivot, ale mam k nej velky cit a velmi si ju vazim. Som rad ze som aspon jej kamarat ale chcem byt aj nieco viac. Najlepsie by bolo keby som na to vsetko zabudol a nasiel si ine dievca, ktora by ma tak nadchla, ako ona :-(. Ale bojim sa ze to nepojde :-(

rockerka

to poznám.....to sa stalo aj mne....radim ti neprestaň byť jej kamoš ale pomaly sa pokúšaj na ňu pozetať ako na zakázané ovocie.....teda že je už zadaná....pomaly....nedá sa len tak zabudnúť ja to viem. no a tiež keby to zabúdanie až tak veľmi nešlo tak určite s tým frajerom nebudú chodiť večnosť. potom počkaj....a vie vlastne že to k nej cítiš???? možno keby to vedela pouvažovala by s kým chce mať niečo viac a možno by si to bol ty......toto je veľmi dôležité aby to vedela....aby v tom mala jasno. ale zároveň si nerob veľké nádeje. prajem veľa šťastia :-)

suedenim

vyckaj, uvidis..mozno s nim nebude navzdy:)) Moja kamaratka chodi s priatelom asi rok a pol, vsetko je v poriadku no nejak sa zalaskovala do kamarata, len si to sama nechce priznat. Nikdy nevies ako to dopadne:) ALe neic jej nevrav, len bud pri nej, mozno si uvedomi ze ta ma radsej,..ale je tu aj taka moznost, ze nie..:))

[zruseny12]

...byt jej kamos a nikomu nic nepreberat,len si predstav,ze by tebe niekto prebral frajerku...ked si vedel,ze je zadana naco sa snazis zamilovat,ci to prislo samo?lebo aj to sa stava...