Racio chlebicky - polystyren

chudnuca

ja zjem aj cely balik a nie 100gramový ale aj 120g čo ma pár chlebíkov gratis, naraz a? vsak je to bez skoro bez tuku a energiu potrebujes aj pri diete

freedomsk

Ak tu niekto pise ze jest po 18hod sacahre tak sa myli je jedno ci ich date o 22 alebo o 15tej ak sa zmestite do kalorickeho prijimu ale to je na dlhsie rozpravanie ;)
mimochodom cloveku su sacharidy pocas dna zbytocne a najviac ich vie prijat a spracovat po treningu :-)

co sa tyka davkovania chlebikov kazdy mame iny metabolizmus ja ich v diete taktiez pouzivam/ doplnam potrebne kcal... vsetko zalezi ako tvoje telo reaguje na mnozstvo prijatej stravy, dalej aku mas vahu a aky mas vydaj ci cvicievas atd.

--S polevou urcte nie !!

doubledog

polystyreny su predsa z obilnin, takze su to primarne sacharidy.
az tak velky vyzivovy rozdiel medzi chlebom a polystyrenom nie je.

vyhodou je, ze sa pomocou nich daju dobre davkovat sacharidy, kedze maju normovanu velkost a udaje na etikete o obsahu.
no a samozrejme to, ze ho clovek zje menej ako chleba.

same o sebe nie su nijak zvlast vhodne, su to relativne rychle sacharidy.

odpovedam

Ved jedz ako chces, mna to nijako neovplyvnuje. Len pisem, ze to je velmi nezdrave chdunutie, kedy sa ti tuk z tela nestraca, ale svalova hmota. Bravcova mast je tuk, maslo takisto. Tuk potrebny je. Ale ak je strava nevyvazena, nema to vela spolocneho so zdravim. Takisto nejedenie po 17 alebo 18 hodine nema ziadne opodstatnenie. sposobuje presne to, co som pisala. ze telo si kradne chybajuce ziviny zo svalu a tuk sa nestraca, iba sa nabaluje. Ak mas pocit, ze malo jedla ti zabezpeci "zitie", tak ja ta presviedcat o opaku nebudem. No tymto stylom ani nahodou nedocielis vyvazenu vitalitu a zdravie. Pretoze strava nie je o jedeni, ale o zdravi.

annakrizova

Mam rada maslo tak ako mam rada aj chlieb s mastou a rajcinou. Je to nezdrave??? Nie. prava domaca bravcova mast doda telu energie a nie tuky a takisto aj domace maslo. Na jedne strane nejem pecivo ale celozrnne chlebicky a na druhej strane som to teoreticky nahradila niecim inym :D ja osm s dietom spokojna, jem ako mi pasuje a vobec necitim, ze svoje telo hladujem. Nezijeme preto aby sme jedli ale jeme preto aby sme zili, staci malo a prezijeme a netreba sa prejedat...

Lulita

ano, s ryzovyxmi chlebickami sa da schudnut, uz 2 týždne nejem pecivo a ide to dole, mozte si dat aj klasick yobed maso, ryza, najviac clovek pribera z peciva a sladkosti

odpovedam

Annakrizova, toto je velmi nezdrave chudnutie. Nechudnes z tukov, ale svalovej hmoty. Celozrnne chlebicky su plne sacharidov. Maslo je stuzeny tuk - transmastna kyselina - najhorsia forma tuku. Nejest po 17 hod je takito davno prekonany mytus. Vyhladuvavas svoje telo, oberas ho o ziviny. Cele zle...

annakrizova

Na Velku Noc som vazila cca 84 kg. Vtedy som si povedala dost a zacala som jest celozrnne chlebicky. Natriem ich maslom a take ich zjem alebo si tam poukladam salamu. Spravam sa ako keby to bolo klasicke pecivo. Samozrejme, ze som nezjedla cely balik. Naranajky mi stacia max. 4 ks. Naobedujem sa normalne a ak som vecer hladna tak si dam suchy polystyren. Ale co je dolezite uz po piatej hodine nejem! Ked som mala domacu kyslu kapustu tak vzdy vecer okolo ôsmej hodiny som si dala. Za da mesiace som mala dole 10 kg. A to ani necvicim, mam rok a pol staru dceru, ktoru kojim. Ani kvalita mlieka sa neznizila. Momentalne idem vyskusat kazdy vecer pit jablkovy ocot zmiesany s vodou.

kofola

mno ja jem tieto chlebicky , pretoze mam bezlepkovu dietu a nemozem psenicu , su chutne a dobre na chudnutie , su iba z hnedej ryze(apon ja kupujem ktore su z hnedej) pretoze znizuje riziko rakoviny , obasahuje vela vitaminov a mineralnych latok ... odporucam :)

rockerka

tie s polevov ti pri diete velmi nepomozu lebo su kaloricke a maju vela tuku. tie obycajne chrumkaj vecer pri telke, neuskodia len pomozu.