AKO BLOND Z TMAVO-HNEDYCH???

sikaka

vecny problem zien..aj moja priatelka to chcela..a robila to doma.ked si dala blond mala zlte,hned do obchodu kupit hnedu farbu..a stale je to dookola.radsej kadernik

parochna

ahoj .-) pokial mas pocit, ze by sa ti to hodilo a mas kvalitne vlasy = zvladli by to prefarbovanie, tak sa neboj a to skus. odporucam dat zosvetlovac od palette E20 = to budes odfarbena a zlta ako kuriatko, a potom hned na to ked to vyschne A10 a dosiahnes skoro prirodzeny platinovy blond. ja som mala tmavo hnede a takto postupujem a mam pekne blond .-) pred tym, nez som sa pustila so farbenia som si kupila platinovu blond parochnu polodlhu - ak by mal niekto zaujem mam ju na predaj. je kvalitna, povodne stala vyse 4000 sk pouzita asi 3x, teraz ju ponukam za 25 eur. 0915 974 315

xxlka

ahojte.ma tu niekto skusenost s farbou od Palette color xxl-01 extremna blon?prosim odpiste,nechcem vyzerat ako kurciatko,svetlo hnedkaste-blond vlasy...dakujem

ahojqo75

a preco chces byt blondina?...ved brunetky su naj:D:D::Dpola mna sa ti to neoplati...budes musiet potom stae farbit a znicis si vlasy uplne:D...taQze podla mna si to nehaj takee ake mas:)este ked meliir skus ae neprefarbuj uplne...aj tak to nadherna blond nebude...iba ked spinavy:)teda moja rada:)

colbert

Pekny blond nebudes mat asi nikdy.Poznam vela tmavovlasok,co sa dali prefarbit,ale vsetky mali zlte az oranzove odtiene a to je skarede.A aj v kadernictve ti ich tak odfarbie,ze budes mat suche,nezdrave a v horsom pripade krepove vlasy a samozrejme zase len zlte,alebo take "typicke" biele blond :-(

ifka

Cela by som sa spytať, všade hovoria len o tom či sa to prefarbí ja sa však bojím čo to bude keď to začne vyrastať. Neviete niečo poradiť hrozne moc diiiiikyyyyy

suns

ja som si raz nafarbila vlasy na blond, ale uz mi to vyrastlo, mam svoju farbu.. neviem, rozmyslam nad tym, chce to zmenu.. ked ja nie som peroxidova kralovna. Tym babam proste blond ide inak ako mne.. a modre oci by viac vynikli v tak dynamickej farbe vlasov, ako je blond... fiha asi si kupim parochnu:P

lena251

suns, a nefarbis si vlasy? ak nie nedavala by som si tmavu farbu. kazdym farbenim vlasy tmavnu. podla mna by si to olutovala urcite. ked tak si skus dat hnede pramienky ako melir. hmm?