AKO BLOND Z TMAVO-HNEDYCH???

suns

ja mam zase opacny problem:) chcela by som tmave vlasy, som cely zivot blondina:P prirodna.. viete mi poradit, ako by to vyzeralo? je to prilis velka zmena? mam modre oci /a nemam pehy/ celkom by sa mi to pacilo, len sa bojim, ze to potom olutujem, a nebude sa to dat vratit spat... diiik:)

6irim

Mucinko:
Nechcela by som veľa okolo toho mudrovať, ale len tak bokom slova. Čo keby si sa dala ostrihať?
Ja som to urobila asi mesiac do zadu a skončilo to celkom dobrým prekvapením. Rozštiepený vlas ničím nenapravíš a teraz si predstav ako ho ešte namáhaš s tým časaním a ako ich namáhaš. Keby si si dala zostrihať poškodené vlasy, tak by sa ti dobre ročesávali. Mala som vlasy po zadok, ktoré mi teraz končia na krku. Predstav si ako dobre sa češú a ako zdravo vyzerajú. No a prečo nechceš nožnice?

mucinko2803

mam takyto problem.mam dlhe vlasy,ktore sa tazko cesu.pouzivala som masku a teraz pre zmenu od loreal ten sampon aj kondicioner s vcelou materskou kasickou a stale nic.vlasy su stale take suche a nedaju sa cesat.robia sa miestami aj take guce.co mam robit???zatial dakujem

miruskaa

ahoj.no ja mam dost tmave vlasy ale aj ja si idem dat blond a to tak ze si kupim C10 farby a tie mi to odfarbia a budem mat take nechutne kuracie:))ale potom si na to hodim krasnu bielu blond a budu bielo-blond..mam to odskusanee a funguje to

garnier

mám prirodzené vlasy gaštanovej farby, no už asi 13 rokov som blond. nosila som čierne, bordové, potom melír. prvýkrát som to nechala na kaderníčku, odfarbila ma, no bola som oranžová ako pomaranč. kamoška mi na to poradila striebronú paletu, dnes používam od Garniera farbu OBILIE, alebo SAHARU a už nepotrebujem striebronú paletu.

vikuska

este som nepocula ze by sa obocie farbilo na bledo, ked tak na tmavo specialnymi farbami u kozmeticky - ta ti skor poradi.

fialocka

Nikolka ak mas tmave vlasy tak doma to radsej neskusaj. Mam kamaratku ktora tiez isla z ciernych vlasov na blond a robili jej to tak (v kadernictve:), ze postupne davali hustejsi a hustejsi melir az kym vlasy neboli skoro vsetky svetle- trvalo to dokopy asi 2 mesiace- a az potom jej dali blond farbu na *celu hlavu*. Odvtedy si ich farbi aj sama doma, farby jej chytaju normalne...

babulak

Mne dost dlho trvalo kym sa mi na hlave podarilo vykuzlit ako-tak prirodzeny blond, ale iba melirom. Klasicke farbenie na blond bola v mojom pripade pri tmavohnedych vlasoch dost katastrofa, nikdy som to nemala v takom odtieni ako som chcela, pretoze aj neviem aka silna kvalitna farba mi chytala stale do zlta, oranzova, rysava a pod. Okrem toho som si farbenim dost znicila vlasy, su suche a dost mi padaju. Pouzivam kvalitnu vlasovu kozmetiku, balzamy, chodim ku kadernicke ale uplne do poriadku sa to uz asi neda. Ale s tym melirom som velmi spokojna - nemusim si dofarbovat kazdy mesiac vlasy pri korienkoch a tym padom si ich este viac nicit, vybehem raz za 3mes. kadernicke a mam teraz aj peknu farbu vlasov.