nic nejem a aj tak priberam

mirco

Ano malo som pil mal som zle stravovacie navyky malo som jedaval a ked som jedol tak som sa naladoval do plna co nie je dobre, ale to nic nepomoze pretoze ak drzis hladovku tak sa neskor prejavi takzvany jojo efekt a to co si stratila znova naberes takze musis jest a tym sa ti spravi metabolizmus a ninka ma pravdu to ze malo jes tak to organizmus bere ako varovanie ze neco nie je v poriadku ze mas zmenseny prisun potravy a tak sa ti telo snazi zmensit metabolizmu aby si prezila s mensim prisunom jedla ale ked zacnes jest tak to chvilu trva nez sa napravy metabolizmus co bude mat za nasledok ze priberies ale neboj sa toho moc nepriberies a ak sa tak moc bojis ze priberes tak zacni viacej sportovat ale ten ananas mi strasne pomohol iba snim som dokazal chudnut pretoze behom tyzdna som chudol tak, ze som to videl na vahe a to mi dodalo snahu pokracovat.

lucka

akoze ja osobne mozem aj pravidelne jest nepomopze to..a este ma problem s tou stitnou zlazou..a katika uz som sa objednala teda mama ma objednala ale az o mesiac ma dali na tej endokrinologii.co som aj cakala..lebo vela ludi maju

ninka

Problem je presne to, ze malo jete. Keby ste jedli csstejsie, ale male porcie, len take snacks, tak by sa vam zrychlil metabolizmus. Ale tym, ze nechavate svoje telo hladovat, tak nastava tkz, starvation, kedy si telo udrzuje tuky v tele ako zasobu. Cize, radim, jedzte menej, ale casto. A na chvilu vylucte z diety chlieb a sladkosti. Ani len colu ci fantu, ci sprite by som nepila. Ale to nie len z dovodou chudnutie,ale hlavne je to strasne zle pre system. Najhorsie su tie light coke, light produkty. Telo nevie spracovat tie umele cukry. Tak snad je vam to jasnejsie. Zacnite jest a schudnete.

lucka

mirci a ty si tiez malo pil? no ja to mam tak blbe ze vacsinou pijem vsetko naraz...takze po troskach dobre..a to musis mat pevnu volu ze si tolko zhodil..a ano napriklad ked som bola pri mori tak som aj vela pila..na tom slnku som to hned vypotila ale doma je to ine:-(((

mirco

Lucy mna to tiez naduvalo nebol som zvyknuty a ananas tomu trochu prida inak mozes aj tak zacat po troskach pit hlavne konaj nejaky sport tym sa vody behom chvilky zbavis dokonca ja mam take brutalne skoky na vahe ze ked vypijem 3 litre vody a idem sa na hodinu povozit na kole tak schudnem az 1,5 kg. A neze sa budes cudovat ze s teba budu tiect potoky vody ked zjes ten ananas po tom co si zasportujes. A inak pi tu vody po troskach nikdy naraz napriklad kazdu hodinu vypi troska vody, ale skor odporucam bonaquu neze by som chcel robit nejaku reklamu ale obsahuje malo sodika, pretoze vecsi obsah sodika pri dietach nie je dobry a dodava dostatok mineralou, ktore clovek potrebuje. A neskor pocitis divny pocit z toho ze ta tlaci zaludok a dokonca ta to bude nutit nechcem byt neslusny ale prdiet a to je prvy priznak, ze sa neco deje z tvojim organizmom ale je to prirodzena reakcia organizmu a ked to vydzis tyzden tak tie pocity ustanu. Ver mi sam som tym presiel a ako odmenu som si priniesol ubytok na vahe z 90 na 70. A pridavam jeden odkaz na internetovu stranku tam sa toho dozvies viacej ako tuto
-odkaz odstránený-

kikulka

aj tá dehidratácia môže spôsobovať to tvoje priberanie,pretože pri nedostatku tekutín nič nefunguje tak,ako má.Snaž sa piť čo najviac.Napr.ráno keď vstaneš,tak vypi pohár,do školy si vezmi 0,5 litra a každú prestávku niečo odpi.Poobede zasa vypi pohár a tiež pohá než pôjdeš spať a hneď v ten deň prijmeš asi 1,2 litra.Uvidíš,že sa budeš cítiť lepšie

lucka

mirko ale ked ja nedokazem vazne pit lebo mam pocit ze z toho som velmi nafuknuta a fakt sa to vo mne usadzuje..surovy ananas mame doma,tak to skusim..no a pit budem tak ze si to budem pridavat..teraz vypijem za den asi okolo 6dcl len,tak zajtra si dam uz 7dcl a potom budem pomaly pridavat..