Ako prestať jesť?

Alternativa

Napadlo ma, ze vsetko je relativne, aj mnozstvo prijatej stravy. Uisti sa, ze mnozstvo je optimalne a hlavne nie su to take vselijake keksikya "blbovinky". Je pravda, ze hlavne ovocie podporuje travenie ale na druhej strane jedenie ovocia a zeleniny aj castejsie nie je prehresok. Ak to o tom pripadnom mini mnozstve a o jedeni "blboviniek" na Teba nesedi, skus : Nepi cca 30 min pred a po jedle, vodu pouzivaj pri pocite hladu medzi jedlami. A hlavne skus svoju mysel nejako zamestnat, aby si nesledovala "pocit" hladu a prilis sa nan nesustredovala.

[zruseny12]

sak prave,a keby si ju naspat nasla tak mozno bude po probleme...ze?na to aby si necitila hlad sa pouziva aj Psyllium a hned to ma aj viac ucinkou na plet,na precistenie criev a moze sa brat 3x denne a najviac 5lyziciek...

jaaaa

Na mna sa lepi vsetko :-( a o to je to horsie... Mojim problemom je aj pevna vola, ktoru som v poslednom obdobi stratila.

[zruseny12]

tu ide len o to,ze ty musis mat pevnu volu a jest len tolko kolko sa ma...ja tiez jem vela, ale mam stastie, ze nepriberam...ale ty asi mas ten problem,ze priberas,ze?

jaaaa

Ved ja sa snazim jest pravidelne, len ked zacnem, neviem prestat, ja som uz zo seba zufala, aj pohybu mam teraz az-az... a nic. Skusala som uz aj pred jedlom sa napit, aby som bola skor syta, aj to uz prestalo ucinkovat.

[zruseny12]

ale ta chapem aj ja niekedy som sita,ale ocami by som stale jedla,ale odkedy som zacala pit vodu kazdu hod.tak mam menej chut na sladke a na jedlo len treba jest pravidelne...

[zruseny12]

zacni ju pit kazdu hodinu po 2,5dcl...a mozno budes mat mensi hlad a pravidelne jec....ranajky desiata oded olovrant a vcera...