Zadocek - otazka na baby

mmm123

kkq: ano presne tak, dobre si to pochopil, pocas sexu zozadu ano, velmi fajn, inak samo o sebe nie, nie ze by mi to vadilo, ale nic to so mnou nerobi...(no frajera aj to vzrusuje pocas predohry ked sa ma aj tam moze dotykat tak preco mu to nedopriat..;))

bibkaaa

je to fajne..ale prstekmi ked ma liska a potom prstekmi do zadocku..znasobuje mi to orgazmus..;) extra unooo nunooo..

ajajajajajajaj

mna to nevzrusuje vobec, praveze sa pri tom neviem poriadne ani uvolnit a som napata ked len trosku tak zavadi prstami,fuj pre mna rozhodne ani jazykom ani prstami.ale teraz tu na mna nenadavajte ani nic,to su len moje pocity a moj nazor.nikomu nic nevycitam

rastomt

Ano, ja zavítam aj jazykom k tej druhej dierke. Pri predohre a tak...pocas sexu tam vacsinou (pri polohe zozadu) zavítam aj prštekmi...a mali by ste vidieť, čo robi kombinácia normalneho sexu od zadu a prstami v druhej dierke.

mmmm123

mna osobne to jazykom pri orale vobec neberie, ani prstekmi ked je to drazdenie len onej partie, ale ked to napr robi priatel pocas sexu zozadu, staci ked vyvyja na to miesto mensi tlak, popripade moze aj dnu, vtedy je to pre mna veeeeeeeelmi prijemne... ;)