DETSKY PROBLEM

Príspevok v téme: DETSKY PROBLEM
juja

AHOJTE MAM 14 a cez internet som sa zoznamila s jednym chlapcom pisali sme si tak dlho az som sa donho internetovo zalubila bola som zblaznena ale nikdy som ho nevidela...dnes sme sa stretli a pohlad nanho ma obaril...neviem cim to je ale bol mi nesympaticky asi som ho ani nikdy nelubila mozno len cez internet ale vztah s nim si neviem predstavit...ako mu mam povedat ze ho nechcem lebo on ma lubi aspon myslim ale ja nie a citom nemozem rozkazat asi som pi.a ale proste nejde to nemozem s nim byt nasilu ale nechcem ho ranit lebo je to fajn chalan a kamaratsvo by s nim bolo pekne

juja

ano ja som si zamilovala jeho slova jeho charakter jeho spravanie ku mne proste ze javi o mna dakto zaujem lebo vela takych ludi tu nieje mozno som ho ani nikdy nelubila mozno len som sa potrebovala obcas porozpravat obcas citit pre niekoho dolezita lebo mi to velmi chyba mozno to bolo len take cez internet take sladke ako sen predstavy iluzie o skvelom vytahu proste mne na krase az tak nezalezi ale niesu tam najmensie sympatie a myslim ze tie musia byt vo vztahu ale ja proste ani neviem co vlstne chcem nic mi nevychadza tak ako chcem

predsa ja

ja nechapem ako si sa mohla zamilovat ked si ho ani nevidela, mali ste si poslat fotky hned na zaciatku... zamilovala si si jeho charakter ale ukazalo sa ze ti viac zalezi na krase...

juja

ano ako hovoris je lahke ho prisposobit svojim tuzbam ale ja som mu vzdy vravela ako ho lubim a jak mu mam vysvetlit ze v reale to tak nieje...ze proste nic k nemu necitim on mi vravel ze ked ho uvidim ze sa mi zhnusi a ze ho poslem kade lahsie ale ja som mu vravela ze az taka pi.a nesom ale nakoniec ano :( taak :( proste urobim smutnym jedneho skveleho cloveka lebo je skvely ale v reali k nemu necitim nic viac ako kamaratstvo

panca

juji, ono je velmi lahke sa zalubit cez net, pretoze je lahke toho neznameho prisposobit svojim tuzbam. Urcite sa do nicoho nesil a normalne mu vysvetli, ze s nim chces zostat v kontakte len cez net. Uvidis, pojde to