Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VOLALA SOM BYVALEMU!!!!

barbinka

zienka, keď nevieš o čo sa jedná, tak sa radšej nezapájaj.
troška si dala od veci, ja totižto žiaden komplex nemám. skús niečo lepšie nabudúce.

barbinka

cibulka ty mi pripadáš akokeby si mala 15 rokov a nie 25. však ty rozprávaš dve na tri. najprv na neho nadávaš, potom ho tu obhajuješ. nikto ti tu neradil, aby si sa s ním rozišla, ja som ti len povedala, že by som o takého ako máš ty, ani nezakopla.

moniqa87

tak som si dala tu namahu a citaj co si vsetko napisala:
"Mam taky pocit ze som to spravila kvoli tomu ze terza mame nejake komplikacie vo vztahu..
ale proste ked niesme spolu tak sa flaka po vonku a chcem vediet ze kde je a kedy prisiel domov, kazdy normalny frajer zavola svojej frajerke ked pride z prace ze ahoj uz som doma..alebo ked sa vrati z pivka ze ahoj uz som doma a jemu to je trapne a stale sa hadame o tom..staci ze sa zacne hadat o malinovke aku kupime a on hned zacne ze murozkazujem a taketo dristy..ze mu urcujem keby ma ist na zachod..a ked ho necham tak ze na zi si svoj zivot tak je zase urazeny ako dneska ze mi este nevola..
on je z dediny a ja z mesta a proste k nam domov nidky nechodi lebo ze tam sa citit zle ale ja sa tiez citim zle u nich doma...ale keby ze som ja neprisla tak sa nestretneme..
ale on si aj tak stale robi svoj program ked som tam a velmi malo sa mi venuje..on si sice mysli ze to staci ked pride z prace a da mi pusu..ale potom ide umyt auto, zacvicit si zapalit osprchovat najest a zrazu ze ide na pivo a pride o tri hodiny a dami pusu na dobru noc..a tosi mysli ze sme boli spolu..
ale uz mi hovoril ze aj ked opravi auto tak na cely vikend nepride max. na jeden den a vecer vypadne..
ja neviem co mam robit..som mu volala ze preco mi nevola a on ze lebo on volal vcera tak ze nech dneska volam ja..ale to som mu nepovedala ze vcera zavolal dva krat raz rano a raz ked prisiel z pracee a potom nic.
Ja si asi stale namyslam ze je to normalne aj jeho rodina si mysli ze ej to normalne aj to ze si musi vyrazit s kopitka..a nie stale len mne pri riti sediet ale myslia si to aj kamarati ze je to uplne normalne..tak ja neviem ci som ja narocna..lebo si myslim ze vsetci chlapy su rovnaky..
ale to je ako keby ty frajer zakazoval chodit von s kamaratkami a ty by si aj tak chodila a on sa stebou kvoli tomu rozide..
ale on si mysli ze to je normalne vsetko!!
ja viem co chcem aby vsetko nezvaloval na mna a aby robil kompromisy..chaaapete.
ale ked snimi zacnete nieco preberat bud ustupite vy alebo sa to vyvcholi do hadky a to robia vsetci chlapy..On si proste mysli ze stale ustupuje on ale pritom stale ustupim ja..."

tak z tohto nemam ani najmensi pocit, ze by bol len nedochvilny a vsetko nechaval na poslednu chvilu? moj mi zavola vzdy ked pride z prace, alebo domov, ked som s nim, tak to nie je len tak, ze mi za den da len dve pusy, ale doslova sa ho nemozem zbavit, ten moj vola aj ked nemusi, a chces aby robil kompromisy ktore nerobi, tak ti poviem, ten kompromis sa tomu mojmu aj podari, takze by som na tvojom mieste netvrdila, ze ten moj je presne ako tvoj, hlavne ked sa stale hadate...
no uznaj co ti vyplyva z toho co si napisala?

rada

pokial mas city na spravnom mieste, nemala by si mat vycitky. mala by si sa spytat, preco si zavolala, ci za tym nieco sledujes. Raz za cas len tak ako sa ma, nezaskodi. Nerob to vobec casto, alebo vobec, lebo budes potom uplne zmätena a potom to narusi tvoj terajsi vztah. Pokial to nerobis kazdy den, tak vycitky mat nemusis. Ale z vlastnych skusenosti to uz radsej nerob, pokial nemusis.

cibulka

Ja som teraz v takom zmetku..mozes mi napisat..co si vlastne pochopila aky je moj frajer?prosiiimm ako si to ty pochopila???? a inak ma vsetky tie vlastnosti co ma aj tvoj frajer..