vonave telove mlieko

teri

Ahojte, prosím Vás, zháňam The healing garden Chamomile - toaletnú vodu, ale zatiaľ bezvýsledne. Jedna pani v drogérii mi povedala, že má pocit, že túto toaletku prestali vyrábať. Je to tak? Aké máte info? Vďaka!

lexi

Veľmi dobrú skúsenosť mám s telovým mliekom zn. Puppa,Miss Milkie. Substanciou nie je také tuhé ako Nivea a rýchlo sa vstrebe do pokožky a hydratuje. A tie vône ... :o)
Cena je do 300,-

Monitaaa

ja si kupujem tie mliečka vacsinou v sade s parfemom a potom to tak perfektne ladi a podčiarkne este vonu parfumu. ale inak suhlasim s tymi healing garden mamina použiva a fakt krasne vonaju

adka84

ano fiona ja mam Lipikar od La roche a ja som z toho uplne hotova:-)ja som vela rokov zhanala mliecko s takou vonou ano je to taka pekna neutralna ja to volam "vona cistoty":-)kazdemu sa paci na tele praveze tak zaujimavo vonia no proste cistotou xixi

fiona

s Healing Garden súhlasím, mne velmi vonia White Tea. Adka a ktoré mlieko máš na mysli, lebo ja som mala tuším Lipikar a to nevonia nijako, je neutrálne. Este pridám jeden tip, skús Lush, nájdeš v Auparku, majú rôzne vecičky, treba poskúšať, ale super voňavé a dlho držia na koži sú tuhé masážne oleje, úplná bomba....

didda

Ja mám veľmi rada sprchový gel a telové mlieko značky The healing garden a z tohto radu je najlepšia Sleep easy chamomile. Úžasne vonia :)) nieje ani taký drahý... stojí okolo 100 Sk. (A aj toaletná voda sa dá taká istá kúpiť)