CO SA DA Z TOHTO UVARIT?PLS HELP

sisina

Moze byt. Ale pre istotu to rob na panvici, (nie v hrnci)najlepsie teflonovej s dobrym povrchom, to ti urcite neprihori. A este- ja taveny syr roztapam tak, ze ho dam do misky a odoberiem trochu vriacej vody z tych spagiet a miesam vidlickou. Ak su hrudky a je toho viac, tak tycovym mixerom to rozmixujem a rovno dam na hotove spagety.

maria1234

Ale jedla som, len toto chcem spravit na veceru:) dakujem inak, a este..ten taveny syr, neprihori mi, ked ho budem zohrievat v mensom hrnci? Tak, ze na troske oleja poprazim cesnak, kus byliniek, dubnem tam ten syrokrem a miesam...moze byt? Potom tam dam tu nakrajanu salamu a sunku a miesam...potom to pomniesam s cestovinami a nech si kazdy dochuti kecupom, kolko chce..moze?

sisina

Tak ty si sa este nenajedla?! Ja varim spagety dost casto, hlavne ked mam varit iba sama pre seba a davam do nich vsetko mozne, vzdy mi chutia. Kupujem si talianske z tvrdej psenice a varia sa asi 10-12 min., ani neviem, skratka ochutnam a viem, ze su hotove. Obycajné staci varit vraj 8 min. Skusaj, ked su makke, su hotove.

maria1234

Tak mlieko nie? A ten taveny syr nebude husty? Tak mam tam frcnut kus oleja, aby to bolo vlacne? Inak, kolko varite spagety?

maria1234

A dalo by sa to aj tak, ze uvarim spagety, sunku kus oprazim s cesnakom, dam bylinky, koreniny..a do toho vsetkeho syr, kus mlieka, ale len kus na zriedenie..na spagety dam kus kecupu a na to tu omacku??Hm?Bolo by to jedle?

sisina

Dievca, ty si uplny antitalent do varenia! Si sama doma a si hladna, co? Tak si uvar tie spagety, al. cestoviny(podla navodu na obale), a vsetko co mas tam "natrep" v poradi:olej,(po scedeni na omastenie, nie vela), taveny syr (poriadne zamiesat), sunka a salama (nasekane nadrobno)a kecup(vsetko premiesat), ak mas doma kukuricu v plechovke, tak ju tam mozes tiez pridat. A tie ostatne ingrediencie, co spominas, by som tam radsej nedavala:))Dobru chut!

cibulka

uvar spagety..
Opraz sunku na oleji pridaj cesnak cibulu a nejake to korenie..nahodou smotan nemas by si to tym zaliala a hodila na spagety..a ked nie tak do tej smesi sunky a korenin hod spatety a prehrej.