Ako co najrychlejsie ale kvalitne schudnut

karioll

chudne sa iba z celeho tela,maximalne 0.5kg za tyzden,treba sa merat a nie vazit.pohyb 220-vek krat 0.6-0.7 doba trvania 40 minut obden.plavanie,bycikel,beh,korcule...

majka_

miruska: ja potrebujem schudnut tiez cca 10-15 kg, hlavne z bruska, zadku a stehien, lebo trup a nohy od stehien nadol mam stihle. jeden trener, ktory trenuje vo fitnesku mi raz povedal, ze nikdy neschudnem len z jednej casti tela. bud schudnem aj z lytok, trupu, prs... atd. alebo ani z jednej casti tela.

mirusqaaaa

cawtee mm potrebujem poradit akoo zhodit hlavne zo zadku a stehien... potrebujem aspon 10 kil schudnut a uz newem ako.. :( jooj prosim poradte mi

kessa

ja som prave tyzden po injekcnej lipolyze - brucho, ale povedali mi, ze prve vysledky sa dostavia az cca. po 3-4 tyzdnoch, takze uvidime, ci tie peniaze neboli vyhodene zbytocne! :o) samozrejme, pridala som k tomu aj lymfodrenaz..

oxy

pri liposukcii netreba narkozu. lymfodrenaz by som nepodstupila len tak za nic na svete... ak ano, tak len po podrobnej lekarskej prehliadke. nikdy clovek nevie, co v tele ma a prave lymfou sa metastazuje nadorove bujnenie... takze popri chudnuti moze dojst k vaznym zdravot. problemom.

kikushka.007

liposukcia. ta je ale nebezpecna, pretoze sa jedna o operacny zakrok, je potrebna celkova anestezia, je moznost vyjkrvacania z ran, zapalu, infekcie. ALE EXISTUJE SPOSOB BEZBOLESTNEHO ODSTRANENIA PODKOZNEHO TUKU. jedna sa o tzv. LIPOLIZU popr. LIMFODRENAZ. samozrejme, nieje o lacne, ale je to ucinne. pri limfodrenazi sa da za 20dni/10 procedur zuzit obvod az o 5cm! osobne som to neskusala, ale mam to nastudovane. dalej su to tabletky. ja osobne uzivam REDUCTIL. na tvoju vahu staci i 10mg, 15mg je pre ludi nad 100kg vacsinou. Ucinkuje perfektne, za 3 tyzdne 4kg, samozrejme je potrebne pri nom zmenit zivotospravu, co je lahke, pretoze meni chute, odpudzuje od jedla. osobne uz nemam vobec chut na sladke, maso uz nemozem ani vydiet takmer. to ta akoby nuti samo viac sa hybat, jest zdravo a pravidelne. prose zrazu uz nemozes vidiet cokoladky, hranolky,bagety, hamburgery, mastne, slane a podobne, resp na to uz vobec nemyslis.