Chcem byť pekná

Príspevok v téme: Chcem byť pekná
amálka13697

Ahojte.....možno by mi niekto z vás vedel poradiť. Chcem vyzetať pekne a neodolateľne. Mám 14 rokov a chcela by som pomôcť z líčením. Mám dosť velké modré oči, aj pery a bledšiu tvár srdiečkovitého tvaru. Nech robím čo robím a používam aj tie najkvalitnejšie prípravky a starám sa o pleť, stále mám vyrážky!!!!!! Už neviem ako na ne!!!!! Mám riedke lesklé vlasy orieškovej farby a do postupna ostrihané, je to celkom fajn ale chcem zmenu - chcem si ich dať narásť. Neviete mi poradiť že čo urýchluje rast???? Dalej by som chcela schudnúť hlavne zo zadku a brucha ale aj ked sa už týždeň zdravo stravujem a cvičím výsledky nikde. Mám 175cm a 55kg a chcela by som schudnúť na 50. Ak máte niekto nejaký zaručený typ ako schudnúť prosím poradťe mi!!!!! vopred dakujem.

elca

skoc ku koznej,na akne ti da ZINERIT
vyborne zabera
trocha cvicenia,strava 5 x denne
zmen satnik,veci si skusaj pred velkym zrkadlom,ked sa ti nieco nepaci na postave,da sa o zakryt,pekne je treba trocha ukazat-nie velmi

suns

nepotrebuješ chudnúť, ale ZLEPŠIŤ životosprávu ! Musíš si vyčistiť organizmus zvnútra.. darmo krémy a make upy na vyrážky ! Treba jesť zdravo a nie cpať do seba fastfoody a mcdonaldy a sladené koly a hovadiny.. začni piť vodu, jesť ovocie a zeleninu, používať kvalitné odličovače a krémy na tvár a uvidíš, vyrážky zmiznú, budeš sa cítiť lepšie a krajšie...

sydney

prosim ta amalka, hlavne nechudni, v 14 je to nebezpecne, s licenim to neprehanaj lebo dnesne mnohe nastrocne maju snad kilovy nanos make upu (celezle).a po tyzdni veru vysledky chudnutia neuvidis,to je beh na ldhu trat a s tvojou vahou nevymyslaj,uskodis si.

bez_S

dido: a koľko meriaš? pravdepodobne to máš geneticky :) skús zdravo jesť a prímať dostatok vitamínov a chudučké dievčatá zväčšia majú aj veľmi malé prsia. Lebo prsia=tuk ;)

dido

AHOJTE :D
budem vyzerať blbo ale chcela by som pribrať :) ale nejako to nejde čo so čítala príspevky som strašne chudá :( mám 41 alebo 40 kíl a mám 14 rokov mám chudé lýtka a ruky chcela by som mať aspoň 47 kíl aspoň :) ... chcela by som sa spýtať ako si mám spevniť stehná a či rast prs zaleží aj na váhe?? :/

SairaHAhmed

no akože dievča nedaj sa vysmiať sorry za ten výraz....:D:D:D sa idem usikliť natom, týždeň chudneš a ešte si nič nezbadala že by si schudla, nezdá sa ti náhodou ešte aj že máš nadváhu? A ja som sa v 14 isto ešte nelíčila, a prečo sa tu pýtaš čo na sebe zmeniť alebo zdokonaliť ved ťa nik nevidí? Spýtaj sa puberťáckych kamošiek alebo chod do zmenárne

Uu99

Teraz tu každý rozoberá,tvoju váhu :) No,tak s tým líčením to v 14 rokoch netreba preháňať,skús riasenku,korektor na zakrytie tých vyrážok,čo si spomínala,lesk na pery a myslím,že to aj stačí.S tou problematickou pleťou by si mala ísť ku kožnej lekárke,tá by mala najlepšie vedieť,čo by ti pomohlo.Ak to nie je také zlé,mohla by si skúsiť kozmetiku od Biodermy,to ti nemôže uškodiť.Ak by sa to nezlepšilo,tak chod ku kožnej,ona ti zrejme predpíše Zineryt,Aknemycin alebo antibiotiká.Na vlasy skús Biohar ,vlasy sú potom hustejšie a celkovo rýchlejšie narastú.A to s tým chudnutím je podľa mňa tiež blbosť,hlavne športuj,skús pilates,bicyklovanie alebo korčule na spevnenie,myslím,že chudnúť nepotrebuješ,a tvoju váhu ti tu viaceré závidíme :)

Postava

a nechudnem ze sa neako snazim proste som v praci co ma viac stresuje ze som schudla z 52 kil na 44 a teraz uz mam 47

Postava

ahojte ja len sa chcem spytat ci pri mojej vyske 157 je dobre ked mam vahu 47 ci to je malo alebo vela lebo mi vraveli ze som podvizivena a ze to nie je dobre .. ale neviem ako mozem byt podvizivena ked brusko mam vecsie akurat nozky mam tenke aj ruky a na tvary vyzeram chudo :( chcela by som pribrat na zadku ale ta neako sa nedari :/