Chcem byť pekná

Príspevok v téme: Chcem byť pekná
amálka13697

Ahojte.....možno by mi niekto z vás vedel poradiť. Chcem vyzetať pekne a neodolateľne. Mám 14 rokov a chcela by som pomôcť z líčením. Mám dosť velké modré oči, aj pery a bledšiu tvár srdiečkovitého tvaru. Nech robím čo robím a používam aj tie najkvalitnejšie prípravky a starám sa o pleť, stále mám vyrážky!!!!!! Už neviem ako na ne!!!!! Mám riedke lesklé vlasy orieškovej farby a do postupna ostrihané, je to celkom fajn ale chcem zmenu - chcem si ich dať narásť. Neviete mi poradiť že čo urýchluje rast???? Dalej by som chcela schudnúť hlavne zo zadku a brucha ale aj ked sa už týždeň zdravo stravujem a cvičím výsledky nikde. Mám 175cm a 55kg a chcela by som schudnúť na 50. Ak máte niekto nejaký zaručený typ ako schudnúť prosím poradťe mi!!!!! vopred dakujem.

tiktak

s stou vyskou a vahou nesuhlasim, uvidis ze ked schudnes budes to lutovat... ja mam 172 a 49 kg, nikdy som tucnejsia nebola a uz sa mi tak zda ze ani nebudem, mozno po 3 detoch :(( neda sa mi pribrat... keby som ja mohla mat aspon 55 kg... by som skakala 2 metre 20...

jarkaaa

mam 14 rokov...vsetky moje kamaratky si dopraju cipsy,cokoladu a vsetko mozne..ja ako nahle zjem niecoho viac tak mam uz o kilo viac...ked nemam za den aspon jednu cokoladu tak mam strasne nervy a depku...a tak sa to taha uz par tokov...HELP!!!

babulqa

175 cm a 50 kg??? by si bola pekne podvyzivena.. okrem toho vaha nie je vsetko.. ja mam 170 cm, cca 56 kg a nemozem vobec povedat ze by som bola tlsta.. ja som bola kedysi tiez so sebou nespokojna, chcela som byt krajsia, chudsia a pod... a po case som zistila ze to vobec nie je take dolezite... ludia ta nebudu mat radi aka si zvonka ale aka si zvnutra....

galilea

a aby som nezabudla co sa tyka tej pleti je samozrejme si davat pozor co papas hlavne tie mastne jedla vyprazane treba vyradit a pit hlavne vela vody nie bublinkavej !!!a cajikov vela je velmi dobry na precistenie dostat kupit v lekarni aj hocikde v obchode a lepsie s medom ako s cukrom ,,ja pouzivam aj vitaminy no alebo inak povedane detoxy ;)

galilea

ahoj Amalka,,1 vlasky ak ich mas riedke bude lepsie ak si ich budes pravidelne davat zostrihavat kazde dva mesiace a najlepsie vtedy ked mesiac narasta do splnu(niekto tvrdi ze je to blbost no ja zas tvrdim opak)2 plet ak mas problematicku plet ako hlavne je si tie vyrazky nechytat(mam problematicku plet aj ja) ak ti mozem poradit tak na umyvanie pleti rano a vecer je dobre SHISEIDO-pureness deep cleansing v tube nie flaske dostat v parfumerke a krem je dobry NORMADERM ja zasadne pouzivam nocny denny mi nerobil nic a samozrejme nejaku dobru masku na mastnu plet hlavne je aby ti plet dychala t.j co najmenej make upu pudru a podobnych blbosti aj ked tvrdia ze puder zabranuje necistotam aby sa dostali na plet samozrejme to netreba prehanat!! co sa tyka make upu stym ti neporadim by som ta musela vidiet ale ako kazdej urcite pristane jemne licenie cize maskara a nejaky ten lesk na ustach aj podla toho ze mas len 14 nevyzera to dobre ked taka mlada je skechlena ako daka 30 rocna ,,,co sa tyka cvicenia a diety je samozrejme ze nemozes vidiet vysledky hned po tyzdni !! treba sa snazit trpezlivost ruze prinasa ,,,dufam ze som ti pomohla s pozdravom galilea

madison

AMALKA A VEIKA >.. vy ste moji ludia :D ja som skoro rovnaka az na tu vysku bo mam 161 cm a 44 kg .. a tiez pouz . vseliake kozmet.prpravky ,,, :D
pokmozem ak mozem

majka_

amalka moja zlata... kazde je pekne. a ten kto tvrdi opak je najvacsi grobian a somar. a najkrajsia si vo svojom vnutri urcite. ci chces mat v buducnosti chlapca, ktory bude navonok model, ale vo vnutri bude zly clovek a bude ta trapit?

sajita

nejdem sa sem hadat ale nesuhlasim s tym nazorom o make up-e...ked nemam zrovna dokonalu plet nebudem chodit s roznymi nerovnostami a mensimy fliacikmy ked nemusim...nerozumiem tomu preco by som mala chodit len tak aby som zachovala tie ,,prirodzene detske crty,, ked pritom vyzeram zle...a preco nemozem si dat tu trochu make upu a korektoru a vyzeram skvele..je to pre moj osobny pocit ...som sebavedomejsia stastnejsia a niekto tu ma pravdu ked povedal to s tymi chalanmi..pre vas dospelych je to mozno smiesne ale kamoske sa smeju ako vyzera a viem je to ich hlupost...lenze trocha make upu a mala by lahsi zivot....znie to malicherne ale je to tak...a nech mi nikto nehovori ze koli kvapke tekuteho make upu budem mat v 30 plet ako 50 rocna ....to je hlupost..nehovorim ze na seba kydnem aknecolorovu omietku...ale trocha na docielenie pekneho vzhladu je absolutne neskodna..