brigada:(:(:(

bababyby

Cawte. Nevedeli by ste nieco v Topolcanoch? Vsade uz maju plno a este nemam 18. Tu sa nic neda najst.Alebo daky modeling, kde dostanem peniaze bez toho, aby som davala 10 000 zalohu. :(((

zwedavus

a odkial si?? mozno vela zalezi aj od toho.. kde ake ponuky maju.. ale nechce sa mi verit, ze nic nemozes najst.. fakt si uz skusala vsetko a nikde ziadny uspech?? skus si este raz popozerat tie stranky, brigada po brigade.. a najlepsie bude, ak na kazdu brigadu zareagujes telefonicky a nie mailom.. ked som pozerala stranky o brigadach, v mnoho pripadoch bolo treba minimalne ukoncenu strednu.. takze ja som takych ponuk nasla naozaj vela.. a ked si teda zaregistrovana aj v nejakej agenture, tak chod tam osobne a nech ti oni konkretne nejaku pridelia.. tak to robia bezne.. urcite sa ti nieco podari, drzim palce..

live chat

Skus robit na live chate, su to super peniaze, da sa zarobit v pohodicke 40 000 za mesiac :-)) ... ja to robim, ale neodcudzujte!!

vevina

Nehnevaj sa na mna "HAHA" ale nedosla som sem na to aby sa mi niekto vysmieval a daval "mudre rady".,.. ale o nomalny zdravy nazor...kkakaove mliecko, dakujem ti, moc, alee uz som pozerala topjobs, profesiu brigady.sk.. vse mozneee a zatia l nmic, olam snad vsade:(

haha

myslis,ze niekoho zaujima kedy mas skusky?obchodnikom to je jedno.brigady sa zhanaju uz v zime!!necuduj sa,ze je vsetko obsadene